תל אביב: גבר כבן 35 נדקר למוות

כוחות הצלה גדולים הגיעו לזירת האירוע ברחוב הקונגרס שבעיר, שם דווח על גבר המוטל שותת דם כשהוא ללא רוח חיים ועל גופו סימני דקירה. המשטרה פתחה בסריקות אחר חשודים במעשה

המשטרה פתחה בסריקות; טרם נעצרו חשודים (דוברות מד"א)

פראמדיקים של מגן דוד אדום מלווים בכוחות משטרה הגיעו הערב (ד') לרחוב הקונגרס בתל אביב, שם דווח על גבר כבן 35 המוטל כשהוא ללא רוח חיים עם סימני דקירה. נסיבות האירוע נבדקות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

דובר מגן דוד אדום, זכי הלר, מסר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי "הדקור נמצא בגינה ציבורית כשעל גופו סימני דקירה. לפראמדיקים שהגיעו למקום לא נותר אלא לקבוע את מותו".

לפני כיומיים נורה צעיר בן 25  על רקע פלילי בשכונת תל גיבורים בחולון. כוחות מגן דוד אדום ביצעו בו פעולות החייאה ופינו אותו במצב אנוש לבית החולים וולפסון שבעיר. המשטרה פתחה בסריקות.

במהלך חקירה ראשונית של האירוע עוכבו מספר חשודים וכעת נבדקת מידת מעורבותם במעשה, אך לפי שעה - היורה טרם נלכד. מאיר ולדר, פראמדיק במרחב איילון , סיפר על שראו עיניו: "כשהגענו לזירה הבחנו שהפצוע נפגע מירי והיה במצב קשה מאוד עם פצעים בכל חלקי גופו. התחלנו בטיפול ראשוני תוך הרדמה והנשמה, ייצבנו את מצבו ופינינו אותו במצב קשה מאוד לבית החולים הקרוב".

ניצב-משנה יהודה דהן, מפקד מרחב איילון, הוסיף כי "בלשי היחב"ל שנקלעו לאירוע הצליחו לעצור מספר חשודים שמידת מעורבותם נבדקת".