המשטרה עצרה 5 חשודים במעורבות ברצח הפעוטות בערד

במהלך הלילה עצרה המשטרה חמישה בני משפחה של הפעוטות שנמצאו אתמול ללא רוח חיים, בחשד כי הם מעורבים ברצח. גופותיהן של הילדות בנות ה3 וה-5 נמצאו אמש ביישוב בדואי סמוך לערד, ועליהן סימנים שעוררו חשד לרצח. אימן של הפעוטות נלקחה לחקירה, החיפושים אחר האב נמשכים

חמישה חשודים נעצרו בחשד למעורבות ברצח בכפול ליד ערד. אתמול נמצאו גופותיהן של שתי ילדות בנות 3 ו-5, באחד הבתים ביישוב הבדואי אל-פורעה, כשעליהן סימני אלימות וחנק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במהלך הלילה עצרו שוטרי ימ"ר נגב חמישה חשודים במעורבות ברצח, כולם בני משפחה של הפעוטות. בנוסף איתרה המשטרה את אימן של הנרצחות, והיא נלקחה לחקירה. המאמצים לאתר את אב המשפחה, החשוד במעורבות במקרה ונעלם מאז מציאת הגופות, נמשכים בשעה זאת.

הדיווח על מציאת גופותיהן של הילדות הגיע מאזרח שהתקשר למשטרה אתמול בשעות הערב. שוטרי תחנת ערד שהוזעקו למקום איתרו את הגופות, וצוותי מגן דוד אדום שהגיעו לזירה קבעו את מותן.

בספטמבר: אם רצחה את שלושה ילדיה ברהט

לפני פחות משנה, בספטמבר 2012, נמצאו גופותיהם של שלושה ילדים, כשעליהן סימני דקירות בבית מגוריהם בעיר הבדואית רהט. ילדה נוספת בת 3 אותרה במקום ופונתה לטיפול במצב קל. אמם נעצרה בחשד למעשה.

על פי דיווחים מהזירה, אחרי שדקרה את ילדיה יצאה האם מהבית והחלה לצעוק בקול רם לכל עבר. תושבים באזור ועוברי אורח שהיו עדים למראה הקשה, הם שהזעיקו למקום את כוחות ההצלה והמשטרה.

ראש עיריית רהט סיפר אז כי לא היה ידוע על היסטוריה כלשהי של המשפחה עם רשויות הרווחה. "זו הייתה משפחה מבוססת, בה האבא עובד מחוץ לעיר ומפרנס אותה", אמר. "כל צוותי העירייה - פסיכולוגים ועובדים סוציאליים, מסייעים למשפחה כדי להקל על הכאב הנורא הזה.