אביו של מנהל הסניף ידע: "הבן שלי הלך"

עם היוודע דבר האירוע הטרגי בסניף בנק הפועלים בבאר שבע, התכנסו בני משפחות ההרוגים בבתיהם והתקשו לעכל את בשורת האיוב. "שמעתי ברדיו שהיה אירוע בבנק", סיפרה בתו של אבנר, מנהל הסניף. "מיד אמרתי לסבא שמדובר בבנק של אבא". אחותה של ענת אבן חיים: "לא הספקתי להיפרד ממנה"

אבנר כהן, מנהל הסניף (חדשות 2, המשפחה)

בני משפחות הרוגי מסע הירי של איתמר אלון מתקשים לעכל את הבשורה המרה שניחתה עליהם. שעות ספורות לאחר האירוע הטרגי, גוללו קרוביהם בזעזוע את אירועי היום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"רק ביום שישי האחרון הוא חגג את יום הולדתו ה-44", סיפרו בני משפחתו של מנהל הסניף, אבנר כהן, ואמרו כי רק לפני כחודש עבר כהן יחד עם אשתו וילדיו וביתם החדש ביישוב עומר. לדבריהם, הם היו מרוצים שאבנר עזב את ניהול הסניף ביישוב חורה - ו"עבר לסניף השקט בבאר שבע".

בתו, שנסעה בעת האירוע ברכבה של סבהּ, סיפרה כי "שמעה ברדיו שהיה אירוע בבנק. מיד אמרתי לסבא שמדובר בבנק של אבא יכל להיות שקרה לו משהו". היא המשיכה ותיארה בזעזוע את דקות האימה: "ניסינו להשיג אותו ללא הצלחה, ואז נפלה על סבי ההבנה שככל הנראה קרה משהו רע. הוא אמר: 'הבן שלי הלך'". זמן קצר לאחר מכן, קיבלו בני המשפחה את הידיעה על מותו.

כהן הותיר אחריו אישה ושלושה ילדים - בת ושני בנים. "זו טרגדיה שפקדה את היישוב", סיפר ראש מועצת עומר, פיני בדש.

אחותה של ענת אבן חיים: "לא הספקתי להיפרד ממנה"

ענת אבן חיים וילדיה (באדיבות המשפחה)

על בית משפחת אבן חיים בבאר שבע ירד הערב אבל כבד, עם היוודע דבר מותה של הבת, ענת, בת 33 במותה. אחותה סימה ברבי סיפרה כי דקות לפני הרצח נפגשה עמה, והאחרונה סיפרה לה כי בכוונתה ללכת לסניף הבנק ולמשוך כסף. "לא הספקתי להיפרד ממנה", אמרה בכאב, "אני לא מאמינה שזו הפעם האחרונה שנפגשנו. היא הייתה כמו אחות תאומה בשבילי, רק שנה הפרידה בינינו. לעולם לא יהיה לה תחליף. אשמור על ילדיה כאילו הייתי האמא שלהם".

נרצחי סניף הבנק בבאר שבע (אלעד נגרין, פייסבוק)

ענת הותירה אחריה שלושה ילדים - שניים מהם תאומים. "היא הייתה כמו אחות בשבילי", אמר גיסה, אלי. "היינו מבלים ביחד כל הזמן. בן אדם הולך לבנק וזה בלתי נתפס שהוא לא חוזר ממנו. אף אחד לא שלח אותה למלחמה ולא יכול להיות שהיא נלקחה מאיתנו ככה". הלוויתה של ענת אבן חיים תתקיים מחר (ג') בשעה 15:00 בבית העלמין החדש בעיר.

יחד עם כהן ואבן חיים נהרגו בתקרית הירי גם מאיר זיתון, סגן מנהל סניף הבנק, שחגג בשבוע שעבר את יום הולדתו ה-40 ועידן שניצר סברי, בן 22.

הרוגים בבנק בבאר שבע - סיקור מיוחד

4 הרוגים בבנק בבאר שבע 

עד ראייה מתוך הבנק: "לא דרשו כסף"

התמונות מרגע הפריצה לבנק: "זה ממש כמו בטקסס"

בנקאים מזהירים: "דמנו הותר"

הרוצח מסניף הבנק: איתמר אלון

היורה צעק: "עכשיו אראה לכם"

כך נשמעו רגעי הירי הראשונים בבאר שבע

ההרוגים: מנהל הסניף, סגנו ושני לקוחות

היורה "אדם תמהוני ולא מתקשר"

בהלה בבאר שבע: "ראיתי אישה בהיסטריה"