אחרי הרצח בב"ש, בנקאים מתריעים: "דמנו הותר"

המעשה הנתעב שביצע איתמר אלון, שהביא למותם של ארבעה בני אדם בסניף הבנק בבאר שבע, גרם לסערה במערכת הבנקאית, שגורמים בה הביעו תרעומת על האדישות בטיפול במקרים מסוג זה, כלשונם. "מסיתים נגדנו", הזהירו

מסע הרצח המטורף שאליו יצא איתמר אלון, תושב באר שבע בן 40, שגבה את חייהם של ארבעה בני אדם, הכה את בנקאי ישראל בהלם. בעקבות זאת, טוענים גורמים במערכת כי הכתובת על הקיר: "דמנו הפקר".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שעות לאחר הרצח הנתעב סיפרו מספר בנקאים כי "ישנה הסתה נגד המערכת הבנקאית כולה".  מוקדם יותר היום פרסם בנק הפועלים הודעה ובה הביע "זעזוע וכאב מהמעשה הנתעב". גורמים בבנק סיפרו כי אלון היה שקוע בחובות שנאמדו בסכומים של עשרות אלפי שקלים, ואף חרג ממסגרת התקציב בסכום של כ-6,000 שקלים. כתוצאה מכך, חשבונו הוגבל.

מתברר, כי לפני מספר שבועות, הגיע אלון לגיבוש הסכם עם בנק הפועלים, שלפיו ייפרסו חובותיו והוא ישלם בכל חודש סכום של כ-500 שקלים. כפי הנראה - מאז תפחו התחייבויותיו למוסד הפיננסי. היום, לכשהגיע לסניף על מנת למשוך כסף מהכספומט - הוא לא הצליח ולכן התעמת עם הבנקאי האישי שלו ועם מנהל הסניף שנכנס לתפקיד רק לפני כשבועיים. האחרונים ניסו לסייע לו, אך ללא הועיל.

הרוגים בבנק בבאר שבע - סיקור מיוחד

4 הרוגים בבנק בבאר שבע 

עד ראייה מתוך הבנק: "לא דרשו כסף"

התמונות מרגע הפריצה לבנק: "זה ממש כמו בטקסס"

הרוצח מסניף הבנק: איתמר אלון

היורה צעק: "עכשיו אראה לכם"

כך נשמעו רגעי הירי הראשונים בבאר שבע

ההרוגים: מנהל הסניף, סגנו ושני לקוחות

היורה "אדם תמהוני ולא מתקשר"

בהלה בבאר שבע: "ראיתי אישה בהיסטריה"