מדונה: "הפריצה - חדירה קשה לחיי"

הזמרת הגיבה בעמוד הפייסבוק שלה למעצר החשוד הישראלי בגניבת שיריה. "כמו כל אדם יש לי את הזכות לפרטיות", כתבה. אתמול נעצר החשוד לאחר חקירה סמויה של המשטרה בישראל ושל ה-FBI

מדונה, ארכיון (AP)

הזמרת מדונה הגיבה הלילה (חמישי) למעצרו של הישראלי החשוד בגניבת שיריה: "כמו כל אדם יש לי את הזכות לפרטיות", כתבה בעמוד הפייסבוק שלה. "החדירה הזו לחיי היא קשה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הזמרת ביקשה להודות ל-FBI האמריקני ולמשטרה הישראלית על שהביאו למעצרו של הפורץ. "יש הערכה עמוקה גם למעריצים שסיפקו את המידע הנחוץ", הוסיפה.

אתמול בבוקר נעצר גבר בן 39 מתל אביב בחשד שחדר למחשביהם של מספר אמנים בינלאומיים, בהם גם מלכת הפופ. על פי החשד, הגבר גנב לכאורה שירים חדשים שטרם פורסמו וסחר בהם באינטרנט תמורת תשלום.

מדונה, ארכיון (רויטרס)

עדיין לא ברור אם יש קשר בין המקרה המדובר לבין מקרה שאירע בחודש שעבר, כשאלבומה החדש של מדונה הופץ באינטרנט. מדונה פנתה אז למעריציה באינסטגרם וביקשה מהם לא להקשיב לשירים שהודלפו.

החשוד נעצר בתום חקירה סמויה בינלאומית מאומצת וסבוכה שהתנהלה בחודשים האחרונים, גם ביחידת הסייבר הארצית של להב 433, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים ומודיעיניים מתקדמים. החקירה בוצעה בשיתוף פעולה עם ה-FBI.