היורה צעק: "עכשיו אני אראה לכם"

רגעי האימה. שעות ספורות לאחר שהתאוששה, סיפרה מירי כהן, בת הערובה שפונתה מזירת הירי הקטלנית בסניף בנק הפועלים בבאר שבע על שראו עיניה: "האקדח שלו היה שלוף מולי במשך בערך 50 דקות. כל הסרטים רצו לי בראש. לא יכולתי לעשות שום דבר. הוא לקח ונעל אותי"

בערבו של היום שבו נהרגו ארבעה בני אדם בסניף בנק הפועלים בבאר שבע, שחזרה מירי כהן, בת הערובה שחולצה מזירת האירוע הקטלני את רגעי האימה שעברו עליה, בזמן שהיורה איים עליה באקדחו השלוף, כשמסביבה גופות ההרוגים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"התחננתי. אמרתי לו 'בבקשה'", סיפרה. הוא צעק עליי: 'שבי או שאירה בך'", תיארה בפחד. "האקדח שלו היה שלוף מולי במשך בערך 50 דקות. כל הסרטים רצו לי בראש. לא יכולתי לעשות שום דבר. הוא לקח ונעל אותי".

פינוי בת הערובה מהזירה (חדשות 2)

"בסביבות אחת בצהריים טיפלתי בלקוח שישב מולי", תיארה כהן את השתלשלות האירועים. "תוך כדי שאני מטפלת בו שמעתי ברקע 'לא, לא, לא' ולא כל כך הבנתי, אבל בסוף ראיתי שמדובר בעובד הסניף שהיה קרוב אליי שאמר את זה. פתאום שמעתי צרור יריות ואז הבנתי שהוא אמר: 'לא, אל תירה'. כנראה שהוא ירה בו ראשון. עכשיו הבנתי שהוא מת. הוא רק חגג עכשיו 40".

"הוא שם לי יד אחת על הפה: 'תשתקי או שאני יורה בך'"

היא המשיכה וסיפרה: "התחבאתי מתחת לשידה שלי. הטלפון שלי היה לידי אז התקשרתי למשטרה. הוא התקרב, ואז הבנתי שהוא היורה. כשהוא ראה אותי הוא תפס אותי כבת ערובה ונעל אותי בשירותים". לדבריה, היורה חזר כל העת על המשפט: "עכשיו אני אראה לכם". עוד ציינה, כי היא התחננה על חייה שלא יפגע בה והשוטרים, שכבר כיתרו את הזירה, ניסו לשכנע את היורה לצאת מבלי שיאונה לו כל רע.

זירת האירוע בבאר שבע (חדשות 2)

"הוא שם לי יד אחת על הפה ואמר: 'תשתקי או שאני יורה בך'", המשיכה כהן לתאר את רגעי האימה. "לקראת הסוף, ראיתי שהוא מכניס את האקדח לפה. הסתכלתי כשאני קפואה והייתי בטוחה שהוא רוצה להרוג אותי ולהתאבד". לדבריה, הוא ביקש ממנה להפנות את גבה אל הקיר.

"לא היה לו מה להפסיד", אמרה. "הסתובבתי ושמעתי ירייה. פחדתי שבשארית כוחותיו הוא ינסה לירות בי. פתחתי את הדלת והשוטרים עמדו שם שלופים עם נשקים. אמרתי להם שהכל בסדר וסיפרתי להם שהוא ירה בעצמו".

הרוגים בבנק בבאר שבע - סיקור מיוחד

4 הרוגים בבנק בבאר שבע 

עד ראייה מתוך הבנק: "לא דרשו כסף"

התמונות מרגע הפריצה לבנק: "זה ממש כמו בטקסס"

בנקאים מזהירים: "דמנו הותר"

הרוצח מסניף הבנק: איתמר אלון

כך נשמעו רגעי הירי הראשונים בבאר שבע

ההרוגים: מנהל הסניף, סגנו ושני לקוחות

היורה "אדם תמהוני ולא מתקשר"

בהלה בבאר שבע: "ראיתי אישה בהיסטריה"