כך נשמעו רגעי הירי הראשונים בבאר שבע

כשבתוך סניף הבנק בבאר שבע החלה להיפתח האש הקטלנית, מחוץ לבנק עמד מתנדב של "איחוד הצלה". הוא דיווח למוקדן על היריות הרבות, והתבקש שלא להתקרב למקום. כך זה נשמע

הבנק הפך לזירת רצח: עוד לא ברור לחלוטין מה אירע בשעות שבהן שהה היורה בסניף בנק הפועלים בבאר שבע, ועד תום האירוע - עם התאבדותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בינתיים, נאספים פרטי מידע מהאירוע שמעידים על השתלשלות העניינים. מהעדויות עולה שבשעות הבוקר הגיע היורה לסניף הבנק בניסיון להסדיר חוב של 6,000 שקלים שבגללו נחסם כרטיס האשראי שלו. בבנק ככל הנראה התפתח ויכוח עם מנהל הסניף. האיש הלך ושב כעבור כשעה מצויד באקדחו אותו נשא ברישיון.

השעה הייתה 11:30 וחלפה כשעה וחצי עד שאירוע הירי החל. לא ברור מה אירע באותה שעה וחצי בסניף הבנק, אך מתחילת האירוע ועד סופו - נורו ארבעה בני אדם למוות, ואישה אחת נלקחה כבת ערובה - אך שוחררה. היורה הפנה את האקדח כלפי עצמו כשהמשטרה פרצה פנימה.

רגעי הירי הראשונים תועדו בהקלטה של רשת הקשר של מוקד 1221 של "איחוד הצלה". "יש פה יריות, יש יריות במקום", נשמע חובש מתנדב מדווח למוקד. "אתה לא מתקרב למקום", מזהיר אותו המוקדן. "אתה חובר לכוחות הביטחון ומעדכן". החובש משיב לו: "שלילי, מרחיקים את כולנו".

הרוגים בבנק בבאר שבע - סיקור מיוחד

4 הרוגים בבנק בבאר שבע 

עד ראייה מתוך הבנק: "לא דרשו כסף"

התמונות מרגע הפריצה לבנק: "זה ממש כמו בטקסס"

בנקאים מזהירים: "דמנו הותר"

הרוצח מסניף הבנק: איתמר אלון

היורה צעק: "עכשיו אראה לכם"

ההרוגים: מנהל הסניף, סגנו ושני לקוחות

היורה "אדם תמהוני ולא מתקשר"

בהלה בבאר שבע: "ראיתי אישה בהיסטריה"