היורה "אדם תמהוני ולא מתקשר"

לאחר מסע הירי בבנק הפועלים התאספו תושבים מחוץ לביתו של החשוד במעשה. הם סיפרו על אדם תמהוני ומדוכדך שמיעט לתקשר עם אנשים – אך התקשו להאמין כי יצא בכוונה לרצוח. "הוא היה אדם עם לב רחב שלא פגע באנשים", סיפר תושב העיר. עוד סיפרו תושבים כי מדובר באזרח שחיסל מחבל בפיגוע ב-2002

"החשוד התקשה למצוא עבודה" (חדשות 2)

תושבים בבאר שבע, שהכירו את החשוד במסע הירי בסניף בנק הפועלים בעיר, מספרים על אדם תמהוני שחי בצל קשיים כלכליים, אך מתקשים להאמין כי יצא לבנק בכוונה לרצוח אנשים. לדבריהם, ב-2002 אף חיסל מחבל בפיגוע בעיר. במשטרה מעריכים כי החשוד תכנן את הרצח לפרטי פרטים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לאחר האירוע הנורא שפקד את העיר התאספו תושבים מחוץ לביתו של החשוד. הם סיפרו על אדם שלא תקשר עם החברה, אך לדבריהם קשה להצביע על עדויות שיובילו אותו לביצוע המעשה. "הוא בחור טוב שמעולם לא הזיק לאנשים", תיאר תושב העיר, "אדם עם לב רחב שלא פגע באנשים. בשנים האחרונות הוא היה קצת בדיכאון והתקשה למצוא עבודות ראויות".

תושב באר שבע מספר כי לאחרונה ניסה להגיע להסדר של חובו מול הבנק. "הוא כל הזמן חי על הקצה, הפעם כנראה הוא הגיע למסקנה שהוא לא יכול יותר זה לא מתאים לו", סיפר תושב באר שבע. 

"היה מפקד פלוגה במילואים"

מעדויות עולה כי האיש היה מפקד פלוגה במילואים ושירת כקצין ביטחון בבאר שבע. לפני כעשר שנים הוא פוטר מעבודתו ונקלע למצוקה כלכלית. כפי הנראה, הוא הגיע לבנק כדי לנסות ולהסדיר חוב על סך 6,000 שקלים שבעטיו נחסם כרטיס האשראי שלו.

מפרטי החקירה נראה כי בין הצדדים התנהלו דין ודברים שלא היו לשביעות רצונו. הוא יצא מהבנק ובשעה 11:30 שב למקום כשברשותו אקדח ומספר מחסניות ואז לפי החשד פתח בירי במהלכו נהרגו ארבעה בני אדם. 

בהכנת הידיעה השתתף שמעון איפרגן