עד ראייה מתוך הבנק: "לא דרשו כסף"

רמו ועקנין, צעיר ששהה בתוך סניף הבנק בב"ש בזמן שאדם חמוש פרץ פנימה ופתח בירי סיפר: "שני אנשים נכנסו ולא דרשו כסף, הם פשוט התחילו לירות לכל עבר וביצעו וידוא הריגה באנשים שהיו לידי". לדבריו, רק בגלל אדם ששכב עליו

רגעי האימה בסניף הבנק בבאר שבע: רמו ועקנין, לקוח ששהה בתוך סניף בנק הפועלים בזמן שאדם חמוש פרץ אליו ופתח בירי, משחזר את הרגעים הקשים ומתאר דקה אחר דקה את מה שאירע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"שני אנשים נכנסו לתוך הבנק והתחילו לצעוק 'זה שוד!'", סיפר ועקנין, ששהה בתוך הסניף בזמן האירוע. "הם לא דרשו כסף מהפקידים, אלא פשוט התחילו לירות באוויר - ואז באנשים שהיו לידי".

"בן אדם שהיה לידי נורה שתי יריות בגב. השודד התקרב אליו כדי לבצע וידוא הריגה", הוא תיאר. "עוד בחור שהיה לידי נורה בגבו. אף אחד מהאנשים שהיו בתוך הסניף לא ניסו להתנגד, כולם שתקו וחששו. אני אמרתי 'שמע ישראל' וקיוויתי שאצא מזה בחיים. חשבתי שאמות".

לדבריו של ועקנין, הוא ניצל עקב כך שאדם ששהה בתוך הבנק שכב עליו ונורה - והשודדים חשבו שהוא עצמו מת. "הם חשבו שאני כבר לא בחיים ולא ניגשו לבצע וידוא הריגה גם בי. הם פשוט ירו לכל עבר ולא דרשו כסף", אמר ועקנין שהודה כי הוא בטראומה כתוצאה מהאירוע המטלטל שעבר עליו.

"המשטרה הגיעה למקום אחרי חצי שעה בערך, אבל פרצה מהר והתחילה להציל אנשים. אני לקוח בבנק הזה כבר שלוש שנים ולא חשבתי בחיים שדבר כזה יכול לקרות", אמר. "אני מכיר חלק מהאנשים שהיו בתוך הבנק. היו במקום לפחות 4 פקידים שאני חושש שנפגעו".