הוריו של נהוראי חשודים בהריגה

חודשיים אחרי התהפכות הטרקטורון בה נהרג בנם בן ה-13 נהוראי דנינו ז"ל, מתברר שהוריו חשודים בהריגתו. זאת מכיוון שארגנו את יום הצילומים במהלכו נהרג ואפשרו לו לנהוג בלי רישיון ובלי קסדה

לטרגדיה הקשה של הוריו של נהוראי דנינו ז"ל, שבנם נהרג בהתהפכות טרקטורון לפני בר המצווה, נוסף קושי חדש: בני הזוג נחקרו באזהרה במשטרה בחשד להריגה - אחד הסעיפים החמורים ביותר בחוק העונשין הישראלי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפני חודשיים אירעה תאונת טרקטורון שהסתיימה בטרגדיה: דנינו בן ה-13, שנהג על טרקטורון במהלך צילומי קליפ בר המצווה שלו, התהפך ונפצע קשה מאוד - ומת למחרת היום מפצעיו בבית החולים תל השומר. הוא נפגע לאחר שהטרקטורון עליו נהג, ללא רישיון כמובן, התהפך בחולות יבנה.

נהוראי ואחיו התאום היו בעיצומו של צילומי קליפ לבר המצווה כשאירעה התאונה. ההורים חשודים בהריגה מאחר שהם ארגנו את הצילומים ואפשרו את נהיגתו של בנם בן ה-13 על הטרקטורון - ללא קסדה וללא רישיון.

החוקרים המתינו עד תום ימי האבל

לאחר האירוע עצרו השוטרים שלושה צעירים, אחד מהם קרוב משפחתו של דנינו. במשטרה ביקשו לחקור את ההורים מיד לאחר האסון, אך החליטו להמתין עד תום 30 ימי האבל על בנם.

משפחת דנינו סירבה להגיב לידיעה. במשטרה אומרים שהחקירה נמצאת בעיצומה ועדיין אי אפשר לדעת האם יוגש נגדם כתב אישום, דבר שנמצא בסמכותה של פרקליטות המדינה.