תל אביב: בת 25 נתפסה נוהגת בגילופין - פעמיים בלילה

במהלך בדיקה שגרתית נעצרה הצעירה לבדיקה לגילוי אלכוהול בדם, אז נמצא כי בדמה רמה כפולה מהמותר בחוק. רישיונה נשלל במקום, אך שעתיים לאחר מכן היא נעצרה שוב לבדיקה דומה - וגם אז התגלתה בגופה כמות דומה. היא נעצרה ותובא לדיון בהארכת מעצרה

הנהגת הסוררת נעצרה ורכבה הוחרם במקום (חדשות 2)

לא לומדת מטעויות: צעירה בת 25 מתל אביב נעצרה הלילה לאחר שנהגה בגילופין כשרמת האלכוהול בדמה כפולה מהמותר בחוק - פעמיים. רישיונה נשלל ורכבה נלקח ממנה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המקרה החריג התרחש הלילה, כשבמהלך פעילות אכיפת שכרות של שוטרי אגף התנועה מיחידת משטרת התנועה הארצית תל אביב, נעצרה הנהגת לבדיקה שגרתית, שבה התגלה כי בדמה כמות אלכוהול העומדת על 650 מיקרוגרם בליטר אוויר נשוף. רישיונה נשלל במקום, אך לאחר מכן היא נתפסה שוב בגין אותה עבירה, כשריכוז האלכוהול בדמה אמנם נמוך במעט - אך עדיין ברמה כפולה מהמותר בחוק.

השוטרים ההמומים עצרו את הנהגת הסוררת במקום, והאחרונה טענה להגנתה כי שתתה מים וחשבה שהדבר יסייע להורדת רמת האלכוהול בדמה. היא תובא לדיון בהארכת מעצרה. יצוין, כי באותו מבצע לתפיסת נהגים שיכורים עוכב נהג אחר לבדיקה, שבה נמצא כי בדמו 360 מיקרוגרם אלכוהול בליטר אוויר נשוף. נוסף על כך, התגלה כי הוא לא הוציא מעולם רישיון נהיגה. הוא נעצר.