סבב מינויים חדש בצמרת המשטרה

השר לביטחון הפנים ומפכ"ל המשטרה גיבשו את רשימת הבכירים החדשה של המשטרה, איתם יקיים הערב השר שורת פגישות שבהן יודיע להם על ההחלטה. ניצב ניסים מור ימונה לסגן המפכ"ל, מפקד משטרת ת"א החדש יהיה ניצב בנצי סאו ואת תפקיד מפקד מחוז המרכז ימלא ניצב ברונו שטיין

סבב מינויים חדש בצמרת המשטרה: השר לביטחון הפנים יצחק אהרונוביץ' מקיים הערב שורה של פגישות עם ניצבי המשטרה, שבמהלכן יודיע להם על סבב המינויים שעליו הוחלט בעצה אחת עם המפכ"ל יוחנן דנינו, ועל תפקידם החדש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

במסגרת החילופים בסגל הפיקוד הבכיר, ימונה ניצב נסים מור לסגן המפכ"ל. מפקד משטרת ת"א יהיה ניצב בנצי סאו, מפקד מחוז המרכז יהיה ניצב ברונו שטיין, ומפקד המחוז הצפוני יהיה ניצב זוהר דביר.

לתפקיד ראש אגף המבצעים ימונה ניצב אהרון אקסול, מפקד מחוז ש"י יהיה תנ"צ קובי כהן, שיועלה לדרגת ניצב, ראש אגף התנועה החדש יהיה תנ"צ משה (צ'יקו) אדרי, שמכהן כיום ראש המטה המבצעי של השר לביטחון פנים, ויועלה לדרגת ניצב.

מי יהיה ראש אגף החקירות?

השר והמפכ"ל עדיין לא קיבלו את ההחלטה הרגישה ביותר מבין המינויים החדשים - מי יתמנה לתפקיד ראש אגף החקירות והמודיעין במקומו של ניצב יואב סגלוביץ' שמסיים את השירות ופורש מהמשטרה ב-1.8.13.

שני המועמדים הם ראש לה"ב 433 ניצב מני יצחקי, ומפקד המחוז הדרומי ניצב יורם הלוי. בקרוב יידרש השר גם לקבל החלטה נוספת - האם להאריך עוד בשנה את כהונת המפכ"ל, או שדנינו יסיים את תפקידו בתום 3 שנים לכהונתו.