חשד: רוכב טרקטורון נגח בראשו של פקח באמצעות קסדה

קבוצת רוכבי אופנועים וטרקטורונים סירבה לעזוב את בריכת הנופרים בגן לאומי ירקון - למרות שהכניסה למקום עם כלי רכב אסורה. במהלך ויכוח עם פקח רשות הטבע והגנים הרים על פי החשד אחד מרוכבי הטרקטורונים את הקסדה שהייתה בידיו ונגח בעזרתה בראשו של הפקח. הוא נלקח לבית החולים ונזקק לתפרים

חשד: סירב לעזוב עם הטרקטורון ותקף. אילוס (רויטרס)

פקח רשות הטבע והגנים הותקף על פי החשד אתמול בגן הלאומי ירקון על ידי רוכב טרקטורון שהתבקש לעזוב את המקום יחד עם חבריו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אתמול בשעות אחרי הצהריים נכנסה קבוצה רכובה על אופנועים וטרקטורונים לבריכת הנופרים בגן לאומי ירקון. פקחית רשות הטבע והגנים ביקשה מהקבוצה לעזוב את המקום, שכן חל איסור כניסה על רכבים לאזור.

כשהקבוצה התעלמה מבקשתה קראה הפקחית לפקח נוסף, שהגיע למקום יחד עם כוחות מג"ב. במהלך הוויכוח בין הצדדים, ולאחר שהפקח ואנשי מג"ב אמרו לרוכבים שהם עוברים על החוק, הרים על פי החשד אחד מרוכבי הטרקטורונים את הקסדה שהייתה בידיו ונגח בעזרתה בראשו של הפקח.

הפקח, כך סיפרו ברשות הטבע והגנים, הובהל לחדר המיון בבית החולים בילינסון בפתח תקווה ונזקק לתפרים בראשו. שניים מחברי הקבוצה הובאו למעצר במשטרת פ"ת ותלונה הוגשה נגדם. השאר קיבלו קנסות מפקחי רשות הטבע והגנים.

"לצערנו, זו איננה התקרית הראשונה באזור", אומרים ברשות הטבע והגנים. "רק בחודש האחרון הייתה תקיפה נוספת בגן הלאומי, השחתה של שלטים ושריפה שהוצתה ע"י מבקרים בבריכת הנופרים".