חשד: המציל פוטר מעבודתו - והצית את הסוכה במחאה

מהצלה - להצתה: לתגובה כזו לא ציפו מעסיקיו של בן 34 ששימש כמציל בבריכה בעין בוקק. לאחר שהודיעו לו כי פוטר מעבודתו במפתיע, הוא החליט לנקום - והצית את סוכת המציל בה עבד - כך על פי החשד. לאחר מרדף הוא נעצר, נחקר - ויוגש נגדו כתב אישום בגין הצתה

חשד: הצית את סוכת המציל. ארכיון (חדשות 2)

לקבל מכתב פיטורים ממקום עבודה זה לא דבר קל בכלל, אבל נראה שגבר מדרום הארץ שפוטר מעבודתו התקשה להתמודד עם פיטוריו - ובחר על פי החשד להצית את המקום בו עבד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

הגבר, בן 34, עבד כמציל בבריכה בחוף עין בוקק שבים המלח. ביום שישי האחרון קיבל לפתע הודעה פתאומית על פיטוריו ממעסיקיו הישירים. אלא שבמקום לנסות למחות או להבין מדוע פוטר בדרך הרגילה והמקובלת, הוא פשוט בחר על פי החשד להצית את הסוכה בה עבד.

מתוך התקף של זעם וכנקמה על פיטוריו, העובד לשעבר נעזר בחומר דליק והחל להצית כיסאות שהונחו על החוף - סמוך מאוד לסככת המציל בה עבד. נופשים בחוף שהבחינו בו משתולל ומצית את הכיסאות וגם את הסככה שבמקום, הזעיקו מיד את המשטרה ואת כוחות הכיבוי וההצלה.

"ביום שישי בלילה קיבלנו דיווח ממבלים בים המלח על דמות חשודה שמסתובבת בחוף ומציתה כיסאות חוף", סיפר לחדשות 2 באינטרנט סנ"צ יוני זייטק, מפקד משטרת ערד. "אחרי שהצית את הכיסאות, הוא עשה את דרכו לסוכה בה עבד - והחל להעלות אותה באש", הוסיף.

החשוד נמלט בריצה - ונתפס

צוותים של כיבוי אש הגיעו למקום והשתלטו על השריפה. באותו הזמן, סיירים מתחנת המשטרה שבאזור ים המלח הגיעו אף הם למקום והחלו בחיפושים אחר החשוד, שנצפה נמלט מהמקום בריצה. כעבור כמה דקות בעוד השוטרים דולקים אחריו, הוא נתפס - והובא לחקירה.

החשוד, ששוהה במעצר מאז סוף השבוע האחרון, סירב לשתף פעולה בחקירתו אך מבירור ראשוני עולה כי הוא אכן אחראי למעשים וכי פעל מתוך יצר נקמה. מהחוף בו עבד נמסר כי הוא גרם לציוד ולסוכת המציל נזק המוערך במאות אלפי שקלים. כתב אישום בעבירה של הצתה צפוי להיות מוגש נגדו בימים הקרובים.