א' מבית הנשיא חשודה בהטרדה

א' מבית הנשיא היא זו שפתחה את פרשת משה קצב, אך נשארה לבסוף מחוץ לכתב האישום. הערב אנחנו מדווחים כי היא ניצבת במרכזה של פרשה אחרת, שבמסגרתה היא חשודה שהטרידה את בן זוגה, קצין במשטרה, וגם איימה עליו. א' בתגובה: "אין לי מה להגיד, זה מטופל"

א' מבית הנשיא, הצעירה הראשונה שאזרה אומץ, עמדה במרכזה של פרשה שהסעירה את המדינה והתלוננה נגד הנשיא לשעבר משה קצב. הפרקליטות החליטה בסופו של דבר לא להכליל את א' בכתב האישום שגובש נגד קצב, אולם כעת מתברר כי היא עומדת במרכז פרשה שמסעירה את משטרת ירושלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

קצין זוטר התלונן לפני כמה חודשים כי א' הטרידה אותו באובססיביות, לאחר שביקש להיפרד ממנה. מאות פעמים שלחה לו מסרונים, חלקם אפילו מאיימים. "זה שאני חצי יתומה ואתה עשית את כל מה שעשית לי. יש לי אבא ואחות בשמיים שיגמרו אותך בעינויים לאט לאט לאט", כתבה. אך לא בכך הסתיימה מסכת האיומים. "אתה תמות לפניי. אל תדאג, לי יש שבע נשמות. ביי דוחה, אתה מפריע לי ליהנות מהחיים החדשים שלי בלעדיך", כתבה.

א' לא עצרה שם - "אני יודעת איך להתעמת עם אנשים, גם לצעוק וגם לקלל. אתה ראית את זה, אל תוציא ממני את הרוע, אתה תצטער על זה". א' אף הוסיפה: "אל תיתן לי להיות פצועה, אתה תצטער עד יומך האחרון. אם תרד לי דמעה אחת לך ירדו עשר".

פרקליטו של הקצין: "עקבה אחריו תקופה אורכה מאוד"

עו"ד יאיר רגב, פרקליטו של קצין המשטרה, בן זוגה לשעבר של א', תיאר כיצד התנהלה לטענתו מסכת ההטרדות. "היא עקבה אחריו במשך תקופה ארוכה מאד. היא שלחה לו במשך כמה חודשים 300 מסרונים, אלימים ונוראיים. באחד הימים כשחזר מהעבודה הוא ראה אותה בביתו. הוא ביקש ממנה לצאת, אך היא ענתה - "באתי להתעמת איתך". הם התווכחו, וכשהוסיף ואמר כי אינו רוצה לראות אותה היא סטרה לו בחוזקה בפנים".

א' זומנה לחקירה באזהרה, ונחקרה בגין הטרדה ואיומים. היא הכחישה וטענה כי בן זוגה היכה אותה כמה פעמים, פצע אותה, ואיים לחשוף כי היא א' מבית הנשיא. השוטר נחקר גם הוא, אך לבסוף קבע ראש המחלקה לחקירת שוטרים אורי כרמל כי "המתלוננת אינה אמינה. בכל דברי החשוד ניכרים סימני אמת בנושאים שבמחלוקת. עילת סגירת תיק החקירה - חוסר אשמה".

"תצטער על הרגע שבו עזבת אותי"

עו"ד רגב הוסיף וטען: "היא אמרה לו במפורש - 'אני עוד אקבור אותך. אני אתפור לך תיק. אתה לא תדע מאיפה זה בא לך. תצטער על הרגע שבו עזבת אותי'".

הקצין חזר לתפקידו, עניינה של א' נמצא בפרקליטות, שם יחליטו אם להעמיד אותה לדין פלילי. היא הסתפקה בתגובה הזו: "זה מטופל. אין לי כרגע מה להגיד, אנחנו נטפל בזה".

פרקליטה של א' מסר הערב בתגובה: "מרשתי אינה מתכוונת להיגרר להכפשות בתקשורת. מערכת היחסים בינה לבין הבחור הסתיימה בקולות צורמים. יחד עם זאת אין בתלונה נגדה ולו כלום".