החשוד ברצח כתב לאשתו: "מאחל שנמשיך לעד"

גולן וסיון כהן עמדו לחגוג בקרוב את יום נישואיהם הרביעי. אמש רצח גולן את אשתו והתאבד לעיני בנם. לפני שנה כתב לאשתו ברכה לרגל יום נישואיהם: "אוהב אותך, את החיים שלי". משפחתה: "היא היתה נשמה טהורה"

"את החיים שלי". גולן וסיון כהן (פייסבוק)

"מאחל לנו את כל האושר שבעולם,שנמשיך בעזרת השם לעד. אוהב אותך, את והילד החיים שלי" - כך כתב גולן כהן לאשתו סיון בפייסבוק, לפני שנה ב-4 ביוני, יום נישואיהם השלישי. את יום הנישואים הרביעי לא הספיקו לחגוג. אתמול לפי החשד ירה גולן באשתו ולאחר שם קץ לחייו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

בסטטוס שכתב בחודש נובמבר האחרון מספר הבעל החשוד ברצח, ששירת כשוטר מג"ב, על ההיכרות עם סיון. "לאחר תקופה של כמעט 10 שנים בפלוגה, תקופה יפה שבה הכרתי אנשים מדהימים, חברים מדהימים ואפילו את אשתי - גם תורי הגיע לעזוב". את הדף האישי ברשת החברתית חותם הסטטוס האחרון: "גם אריה פצוע עדיין אריה, ישתבח הבורא לעד".

הבוקר זרמו עשרות בני משפחה של הנרצחת לביתה בבת ים. "היא היתה ילדה טובה, נשמה טהורה, לא יאומן שכך הלכה", סיפרה דודתה.

בני המשפחה טוענים כי בשב"ס לא מאפשרים להם לקבור את סיון בחלקה צבאית, כיוון שהאירוע לא התרחש בשעה שהיתה בתפקיד. בשב"ס אומרים כי הנושא באחריות משרד הביטחון. שלומי, אחיה של הנרצחת, פנה לסגן שר הביטחון דני דנון וביקש ממנו שיסייע לקבור את סיון בחלקה הצבאית. דנון הבטיח כי יבדוק את הנושא. במשרד הביטחון אומרים כי על פי המלצת המועצה הציבורית להנצחת החייל, שאושרה על ידי שר הביטחון ועוגנה בחוק, סוהרים יובאו לקבורה בבתי קברות צבאיים רק אם מותם נגרם בעת ועקב מילוי תפקידם.

"ראיתי שלולית דם". זירת הרצח (חדשות 2)

הבעל התקשר לגיסו וסיפר: "יריתי באחותך"

אתמול בשעות הערב, לפי החשד, התקשר גולן כהן לגיסו וסיפר לו בטלפון: "יריתי באחותך תבוא מהר אני מתכוון להתאבד". האח מיהר להגיע לביתם של בני הזוג ומצא את שניהם כשהם מוטלים ירויים על הרצפה ובנם הפעוט נמצא לא הרחק מהם.

צוותי מגן דוד אדום שהוזעקו למקום ניסו לבצע פעולות החייאה בבני הזוג, אולם כעבור זמן קצר נאלצו לקבוע את מותה של האישה. הבעל, שהיה במצב קשה פונה לבית החולים וולפסון בחולון - שם מת מפצעיו.

הדודה: "היתה ילדה טובה" (פייסבוק)

"האישה הייתה שרועה על הרצפה ולצידה הגבר גם כשאקדח לידו", סיפר מפקד מרחב איילון יהודה דהן על המראות בזירה. שכנתם של בני הזוג חן הורי הגיעה למקום לאחר הרצח ושמעה צעקות ובכי של ילד קטן. "הדלת היתה פתוחה וראיתי שלולית של דם", סיפרה, "פחדתי להיכנס, הם היו לבושים במדים". הורי הוסיפה כי ביום שישי האחרון היה ריב גדול מאוד בין בני הזוג. "היו צעקות עד לרמה כזו שבני משפחה נוספים התערבו".

מחקירת המשטרה עלה כי בדירתם של בני הזוג נמצא מכתב בו סיפר הבעל על כוונתו לרצוח את אשתו ולהתאבד. הילד בן השנתיים של בני הזוג הועבר על ידי האח אל המשפחה. גורמי הרווחה בעירייה התערבו ויטפלו בילד עד שיימצא פתרון משמעותי יותר.