חשד: "השודד הציוני" הכה שוב

מרוואן פארס, שודד עם יכולות אלתור לא מבוטלות, התעקש לשדוד ביום העצמאות האחרון תחנת דלק. הוא הגיע לשם עם דגל ישראל, ניסה להתחבא מאחוריו, ובסוף נתפס. אך זה לא הפעם הראשונה שהאיש הזה מגיע לכותרות

מרוואן פארס מהכפר סג'ור כבר זכה לכינוי "השודד הציוני". בערב יום העצמאות בשעה שלוש לפנות בוקר, פארס בן ה-50 נכנס לתחנת דלק בעכו עם כיסוי על הראש, סכין ביד אחת, וביד השנייה דגל מאחוריו ניסה להסתתר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

אז, הורה למתדלק לאסוף את הכסף אל תוך שקית נייר. שתי דקות לאחר מכן, הוא נמלט ישר אל תוך תחנת הרכבת הסמוכה, שם נעצר בידי המאבטחים שחשדו בו.

"הנאשם טוען שהוא לא היה שם. טוען שזה לא הוא. מה שרואים במצלמות זו דמות. להוכיח שהדמות היא המבצע, זה כבר עניין משפטי שצריך לנהל את התיק בגינו" אמרה עו"ד סנא ח'יר, המייצגת את פארס.

גם יממה לפני כן, לא היה לנאשם הרבה מזל. הוא הגיע לתחנת הדלק בכרמיאל עם מוט ברזל, אבל המתדלק נאבק בו והצליח להבריח אותו מהמקום.

עו"ד של פארס: "מצבו הנפשי גרוע"

פארס כבר הגיע לכותרות בעבר, לאחר ששדד תחנות דלק יחד עם קטין, תוך כדי אלימות קשה. הוא רק לאחרונה השתחרר מהכלא. עו"ד ענאן ח'יר המייצג גם הוא את פארס, ציין כי פארס "שומר על זכות השתיקה. חשוב לציין שמצבו הנפשי מאוד גרוע".

לשודד הלא מוצלח יש ייחוס נוסף. בתו אנג'לינה כמעט הפכה למלכת היופי הראשונה של ישראל מהמגזר הדרוזי. אז, היא פרשה מהמרוץ בלחץ של שייחים ובני משפחה כדי לא לפגוע בכבוד העדה.

בתו, אנג'לינה פארס, סיפרה על האכזבה בעקבות הפרישה מהתחרות, אך הוסיפה כי "עם כל הכבוד לעדה הדרוזית, אני עדיין מדגמנת. אני עדיין ממשיכה בקריירה שלי".