חשד באשקלון: סכסוך בין נשים הסתיים בגרון משוסף

במשטרה חושדים כי הדוקרת, בשנות ה-40 לחייה, תקפה אישה אחרת בשל סכסוך. הקשר ביניהן נבדק וייתכן שהדוקרת היא עוזרת הבית של הנדקרת. צוותי מגן דוד אדום שהגיעו למקום מצאו את הפצועה במצב קשה ואת החשודה כשהכרתה מעורפלת

זירת הדקירה, הערב באשקלון (חדשות 2)

עוד אירוע בערב אלים: תושבת אשקלון בשנות ה-40 לחייה ניסתה על פי החשד לשסף הערב את גרונה של אישה כבת 50. הקשר בין השתיים נבדק, ייתכן שהדוקרת הייתה מועסקת אצל הפצועה כעוזרת בית, וייתכן שהשתיים שכנות. המשטרה חושדת כי הרקע למעשה הוא סכסוך שפרץ בין השתיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

בסביבות השעה 22:00 הוזעקו צוותי מגן דוד אדום לדירה באשקלון. הם מצאו במקום את הפצועה במקום, מתבוססת בדמה, ואת החשודה בדקירה כשהיא בהכרה מעורפלת. הצוותים העניקו לשתיים טיפול רפואי ראשוני. הפצועה פונתה במצב קשה לבית החולים ברזילי בעיר והועברה לחדר הניתוח.

"קיבלנו קריאה על אירוע אלימות ברחוב ראובן", סיפר דובר מד"א זכי הלר לחדשות 2 באינטרנט, "כשהפרמדיקים הגיעו למקום הם מצאו אישה בת 50 בהכרה מלאה עם סימני אלימות בפלג גופה העליון". לדבריו, עוזרת הבית, החשודה בדקירה, נמצאה כשהיא בהכרה מעורפלת ופונתה אף היא לבית החולים. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע.  

בת ים: שוטר חשוד כי רצח את אשתו והתאבד

מוקדם יותר, לפי החשד, רצח שוטר מג"ב את אשתו הסוהרת ושם קץ לחייו בדירה ברחוב הרצוג בבת ים. בסביבות השעה 17:00 התקשר הבעל לאחיה של אשתו וסיפר לו בטלפון: "יריתי באחותך תבוא מהר אני מתכוון להתאבד". האח מיהר להגיע לביתם של בני הזוג ומצא את שניהם כשהם מוטלים ירויים על הרצפה ובנם הפעוט נמצא לא הרחק מהם. צוותי מגן דוד אדום שהוזעקו למקום ניסו לבצע פעולות החייאה בבני הזוג, אולם כעבור זמן קצר נאלצו לקבוע את מותה של האישה. הבעל, שהיה במצב קשה פונה לבית החולים וולפסון בחולון - שם מת מפצעיו.  

זירת הרצח בבת ים (חדשות 2)

"האישה הייתה שרועה על הרצפה ולצידה הגבר גם כשאקדח לידו", סיפר מפקד מרחב איילון יהודה דהן על המראות בזירה. שכנתם של בני הזוג חן הורי הגיעה למקום לאחר הרצח ושמעה צעקות ובכי של ילד קטן. "הדלת היתה פתוחה וראיתי שלולית של דם", סיפרה, "פחדתי להיכנס, הם היו לבושים במדים". הורי הוסיפה כי ביום שישי האחרון היה ריב גדול מאוד בין בני הזוג. "היו צעקות עד לרמה כזו שבני משפחה נוספים התערבו".

מחקירת המשטרה עלה כי בדירתם של בני הזוג נמצא מכתב בו סיפר הבעל על כוונתו לרצוח את אשתו ולהתאבד. הילד בן השנתיים של בני הזוג הועבר על ידי האח אל המשפחה. גורמי הרווחה בעירייה התערבו ויטפלו בילד עד שיימצא פתרון משמעותי יותר.