הרצח בבת ים: הבן הפעוט נמצא בין גופות הוריו

דקות אחרי הירי הקטלני בסיון כהן בת ה-26, הזעיק ע"פ החשד הבעל גולן את אחיה – וירה בעצמו. האח ההמום גילה בדירה בבת ים את הגופות ולידן – בנם בן השנתיים של הזוג. הבעל החשוד, שוטר מג"ב, השאיר מכתב בו הצהיר על כוונותיו. אביה של הנרצחת: "חבר סיפר לי, היה בלגן"

ככל שעוברות השעות מתגלים עוד ועוד פרטים על החשד לרצח והתאבדות בתוך המשפחה, אמש בבת ים. גולן כהן, הבעל החשוד ברצח הזעיק את אחיה של אשתו, סיון כהן, לדירתם - לאחר שלפי החשד ביצע את המעשה. האח מצא בדירה את השניים מוטלים ירויים על הרצפה ולא הרחק מהם - את בנם בן השנתיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

דקות אחרי שעל פי החשד ירה גולן, שוטר מג"ב בן 28, באשתו סיון, סוהרת בכלא נווה תרצה התקשר אל גיסו ואמר לו: "יריתי באחותך, תבוא מהר - אני מתכוון להתאבד". האח מיהר אל הבית ואז ראה את המראות הקשים. הוא נטל את הפעוט והעביר אותו לידי בני המשפחה. גורמי הרווחה בעירייה התערבו ויטפלו בילד עד שיימצא פתרון משמעותי יותר.

"קיבלתי את הידיעה דרך חבר", סיפר הערב אביה ההמום של סיון כהן על הבשורה המרה, "הוא אמר לך הביתה, יש שם בלגן ומשטרה". בתוך הדירה, מתברר, נמצא מכתב בו הביע ככל הנראה הבעל את כוונתו לרצוח את אשתו - ולשים קץ לחייו.

במשטרה חושדים שהוא מימש את כוונתו. סמוך לשעה 18:00 אתמול הוזעקו כוחות מגן דוד אדום ומשטרה לדירה. הם מצאו את בני הזוג פצועים מירי וניסו לבצע בהם פעולות החייאה - אך ללא הועיל. מותה של האישה נקבע במקום ואילו הבעל פונה לבית החולים וולפסון בחולון, ושם מת מפצעיו.

"האישה הייתה שרועה על הרצפה ולצידה הגבר גם כשאקדח לידו", סיפר מפקד מרחב איילון יהודה דהן על המראות שראה עם הגיעו לזירה. שכנתם של בני הזוג חן הורי הגיעה למקום לאחר הרצח ושמעה צעקות ובכי של ילד קטן. "הדלת היתה פתוחה וראיתי שלולית של דם", סיפרה, "פחדתי להיכנס, הם היו לבושים במדים". הורי הוסיפה כי ביום שישי האחרון היה ריב גדול מאוד בין בני הזוג. "היו צעקות עד לרמה כזו שבני משפחה נוספים התערבו".

שכנה: "ראיתי שלולית דם" (חדשות 2)

רצח עשירי במשפחה - בתוך ארבעה חודשים

מדובר ברצח העשירי בתוך המשפחה בארבעת החודשים האחרונים. ביום חמישי האחרון נעצר גבר בשנות ה-60 לחייו נעצר לאחר שלפי החשד רצח את אשתו בת ה-66, בשכונת התקווה בתל אביב. האיש התקשר למשטרה לאחר האירוע ודיווח על הרצח. המשטרה הגיעה לבית המשפחה בכוחות גדולים, עצרה את הבעל, ופתחה בחקירת האירוע.

מהחקירה עלה כי כשעתיים לפני שהגופה התגלתה, הגיע שוטר למקום בעקבות תלונה של השכנים על רעש. משלא הבחין בדבר חריג, עזב את המקום. המשטרה מוסיפה כי לפני כשבועיים, שוב קיבלה קריאה על ידי אחד השכנים. שוטר שנשלח לדירה ראה אז כי בני הזוג שיכורים, ניסה לתקשר עם בן הזוג, ומשנכשל עזב את המקום. לאור השתלשלות האירועים, הורה מפקד מחוז תל אביב לפתוח בבדיקה בניסיון להבין איך ייתכן ששוטר הגיע שעתיים לפני הרצח לזירה, אך לא הצליח למנוע את המעשה.

בירושלים נרצחה לפני עשרה ימים אישה לפי החשד בידי בעלה לשעבר. החשוד, מתנדב במשטרת התנועה, הגיע לתחנת המשטרה בירושלים והודיע שאשתו, עמה הוא מתגורר בשכונת פסגת זאב, נעלמה ולא שבה לביתם.

השוטרים ביצעו איכון טלפוני למכשיר הסלולרי של האישה - שהוביל אותם לדירה בשכונת נווה יעקב הסמוכה. השוטרים הגיעו לדירה וביקשו להיכנס. משלא הייתה תשובה, פרצו פנימה וגילו את גופתה של האישה כשהיא מוטלת על הרצפה ללא רוח חיים. השוטרים נדהמו לגלות כי באותה עת שהו בדירה גם בעלה לשעבר של האישה, אשתו הנוכחית וילדיה.