האם אתם תזהו את "השודד המנומס"?

המשטרה מבקשת את עזרת הציבור בזיהוי "השודד המנומס" שדבר פעילותו פורסם לראשונה בחדשות 2. על פי החשד, הוא הספיק לשדוד כבר שמונה בנקים, כשדפוס הפעולה שלו לא אופייני למעשי שוד: הוא נכנס לבנק בפנים גלויות, ביקש מהכספרית את הכסף בשקט ואף התנצל בפניה על מעשיו

השודד המנומס עדיין מסתובב חופשי: המשטרה מתקשה לעלות על עקבותיו של "השודד המנומס", ומבקשת את עזרת הציבור בזיהוי החשוד. דבר קיומו פורסם לראשונה בחדשות 2, אך הפושע עדיין לא אותר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השודד נהג להיכנס לתוך הבנקים בפנים גלויות, כשהוא חובש כובע, וביקש מהכספריות בנימוס לתת לו את הכסף. על פי החשד, הוא גם נהג להתנצל על מה שעשה והסביר לקורבנותיו כי הוא נקלע למצב כלכלי קשה.

השודד המנומס פעל בבנקים שונים כבר שמונה פעמים, ובמשטרה חושדים כי הוא הצליח לשדוד בסך הכל כ-100 אלף שקלים. צוות חקירה מיוחד הוקם כדי ללכוד אותו, אבל אחרי שבועות ארוכים ללא הצלחה, מבקשת המשטרה את עזרת הציבור.

בהודעה שפרסמה היום המשטרה, תואר כי החשוד המעורב לכאורה במעשי השוד הוא בעל גוון עור בהיר, מבטא ישראלי וגובהו 1.70 מטר. כל המזהה את החשוד מתבקש להתקשר למוקד 100 או למספר 03-6104533/464/622.