פורצים ניסו לחטוף שוטר שניסה לעצור אותם ולדרוס את חברו

במהלך ניסיון לעצור שלושה פורצים שנתפסו בשעת מעשה בראש העין, ניסו החשודים - פלסטינים מהשטחים - להכניס את אחד השוטרים לתוך רכב המילוט, ובאמצעותו לדרוס שוטר אחר. כוח תגבור שהגיע לזירה בלם את הפורצים, לאחר שפתח בירי לעבר מכוניתם

פורצים ניסו לדרוס שוטרים, אילוסטרציה (צילום: עזרי עמרם)

דרמה ברחובות ראש העין: חבורת שודדים שנתפסה על חם בשעה שפרצה לבית מגורים בעיר, ניסתה לחטוף את אחד השוטרים שהגיעו לזירה ולדרוס את חברו. השוטרים פתחו בתגובה בירי לעבר רכב המילוט של החשודים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמוך לשעה 12:00 התקבלה במשטרה קריאה מעוברי אורח, בעקבות חשד לפריצה ושוד של בית מגורים באחד הרחובות המרכזיים של ראש העין. ניידות שהגיעו למקום תפסו בשעת מעשה שלושה חשודים, תושבי השטחים בשנות ה-30 לחייהם.

במהלך ניסיון לעצור את החשודים החלה מהומה, שבמהלכה ניסו הפורצים להכניס בכוח את אחד השוטרים לתוך רכבם. במקביל, כוח תגבור שהגיע לזירה הבחין כי נהג הרכב מתחיל לנסוע לכיוונו של אחד השוטרים שניסה לחסום את דרך המילוט, ככל הנראה בניסיון לדרוס אותו. בשל כך, פתח אחד השוטרים בירי לעבר המכונית.

מבדיקה ראשונית עולה כי הרכב שבו השתמשו החשודים נגנב לאחרונה מכפר סבא. כמו כן, נמצא במכונית ציוד גנוב מבית מהמגורים בראש העין. האירוע הסתיים ללא נפגעים, ושלושת החשודים נעצרו. בשל הפתיחה בירי, מינתה המשטרה קצין בודק לבחינת נסיבות האירוע.