שוב: המשטרה עצרה את רועי ברקן

לאחר שבעבר הודה והורשע בסחר בסמים ונשלח ל-10 חודשי מאסר, בנו של השחקן יהודה ברקן שוב מסתבך ונעצר שוב בחשד לסחר בסמים. הוא אותר במבצע מיוחד של משטרת תל אביב ונחקר

שוב מסתבך: רועי ברקן, בנו של השחקן יהודה ברקן, נעצר היום בחשד לסחר בסמים ומעורבות באירועי סמים אחרים. מעצרו הוארך בצהריים בחמישה ימים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ברקן נעצר לאחר פעילות ממושכת של משטרת תל אביב שפעלה לאתרו בשבועיים האחרונים, זאת לאחר שנאספו ריאיות לכאורה כי הוא עוסק בסחר בסמים בהיקף נרחב. רק לפני מספר ימים ברקן אותר ונעצר, וכעת אלה הוא נחקר במשטרה.

ברקן הובא בצהריים לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב בו נקבע כי מעצרו יוארך. "החשוד טוען שאין לו שום קשר לעבירה המיוחסת לו", אמר עו"ד ששי גז, סניגורו של ברקן. "הוא לא תיווך בסמים ולא מכר סמים. מישהו תפס טרמפ על שם מפורסם וזה לא דבר שצריך לעשות. אני מקווה שבתחילת השבוע הבא ישחררו אותו כמו שחחררו את האחרים בתיק הזה".

זוהי לא ההסתבכות הראשונה של ברקן הבן עם רשויות החוק. לפני כשש שנים נגזרו עליו עשרה חודשי מאסר בפועל בגין סחר בסמים. ברקן הודה אז במעשים והורשע בסחר בסם מסוג קוקאין במועדונים בתל אביב. בנוסף, הוא נחשד גם בהפצת חשבוניות פיקטיביות והעלמת מס של מיליונים.