הפתעה בפסלים: 3 ק"ג קוקאין

בלשי ימ"ר מרכז עצרו צעיר ישראלי בן 28 שנחת בנתב"ג כשבמזוודתו שני פסלים המכילים כמות גדולה של קוקאין. הצעיר החשוד סיפר לחוקרים כי קיבל את הפסלים ממטייל ישראלי שפגש בסאו פאולו. במשטרה מעריכים: מדובר בסמים בשווי מיליוני שקלים

הפתעה בפסל: 3 ק"ג קוקאין (רויטרס)

צעיר בן 28 מחולון נעצר השבוע בנתב"ג, לאחר שנחת בטיסה שהמריאה מהעיר סאו פאולו בברזיל. הצעיר המופתע נלקח על ידי בלשי ימ"ר מרכז לחדר צדדי בנמל התעופה, תוך כדי שהוא אזוק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בחיפוש בתיקו של הצעיר מצאו הבלשים שני פסלים מסורתיים שקנה בברזיל. לאחר ששברו אותם באמצעות פטיש, גילו השוטרים סם מסוג קוקאין במשקל שלושה קילוגרמים, ששוויו מוערך במיליוני שקלים.

לשאלת החוקרים היכן השיג את הפסלים, ענה החשוד כי קיבל אותם ממטייל ישראלי שפגש בסאו פאולו כמה ימים לפני הטיסה חזרה לישראל. "אמרתי לו שאני מחפש לקנות פסלים ברזילאים מקוריים", טען הצעיר. "לא ידעתי שבפסלים האלה היו סמים. אני רק יודע שהוא רצה להיות איתי בקשר בארץ וביקש את הטלפון שלי".

גורם משטרתי המעורה בפרטי החקירה סיפר כי ברור שהגרסה שסיפק החשוד לחוקרים אינה נכונה. "הבחור ידע בדיוק מה הוא עושה", הוסיף הגורם.

שלשום הגיע החשוד לבית משפט השלום בראשון לציון, שם הוארך מעצרו ב-7 ימים. עורך דינו, אסף טל, אמר לחדשות 2 Online שמרשו בסך הכל נפל קורבן ואין לו שום קשר לסמים שנתפסו. "כשביקשנו את חוקרי הימ"ר לספק לנו תשובות, הם סירבו שוב ושוב ורק סיפקו דוחות סודיים לשופט. אנו מקווה שמרשי ישתחרר בקרוב".