חשד: שדד ניצולת שואה וקשיש בגלל חובות הימורים

המשטרה עצרה צעיר בן 25 לאחר שלפי החשד תקף ניצולת שואה בת 76 ואת אחיה בן ה-80 בשעה שנכנסו לסניף בנק באשקלון ומשכו כסף. החשוד דחף את האח ארצה, חטף מהאישה את תיקה ונמלט מהמקום. בזכות מצלמות האבטחה נתפס הצעיר

נשארו חבולים והגישו תלונה. אילוסטרציה (רויטרס)

צעיר בן 25, תושב אשקלון, נעצר לאחר שלפי החשד תקף ניצולת שואה ואת אחיה הקשיש בסניף בנק ושדד מהם את כספם. בחקירה סיפר החשוד כי ביצע את המעשה בגלל חובות שמקורם בהימורים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש כאשר ניצולת השואה בת ה-76 הלכה ביחד עם אחיה, בן ה-80, לסניף הבנק. השניים משכו סכום כסף גדול כשלפתע הופיע צעיר, שלפי החשד דחף את האח ארצה ומשך מהאישה את תיקה. היא ניסתה להיאבק אך עד מהרה הצליח החשוד לחטוף את התיק ונמלט מהמקום.

השניים חבולים ונדהמים ניגשו לתחנת המשטרה הקרובה והגישו תלונה. למרבה המזל, מצלמות האבטחה בבנק תיעדו את החשוד, ולאחר פעולות בילוש הצליחו במשטרה להתחקות אחר עקבותיו. בחקירתו סירב הצעיר תחילה להודות בביצוע המעשה. הוא עומת עם הראיות ממצלמות האבטחה ואז סיפר כי שדד את השניים בשל חובותיו. פרקליטות מחוז דרום תגיש מחר הצהרת תובע נגדו בבית משפט השלום באשקלון.

"הצהרנו בעבר ואנו שבים ומדגישים כי נעשה כל שביכולתנו לאסוף את מיטב הראיות ולהביא לדין חשודים התוקפים קשישים תוך ניצול פגיעותם״, אמר מפקד תחנת אשקלון, סגן ניצב אבי בובליל. מדובר במעצר השני של חשוד בתקיפת קשישים במרחב לכיש בשבוע האחרון.