חשד: טבח הרעיל צעירה שעובדת עמו בבית קפה

בית המשפט האריך ב-4 ימים את מעצרו של צעיר המועסק בסניף "ארומה" בגבעת שמואל, בחשד כי באמצעות מסיר שומנים שהכניס לאוכל של אחת משותפותיו לעבודה, הרעיל אותה וגרם לה לנזק גופני. מחקירה ראשונית עולה כי הרקע לאירוע הוא מריבה אישית בין השניים

בגלל ריב - הכניס מסיר שומנים לאוכל (יח"צ)

בית המשפט המחוזי בתל אביב האריך את מעצרו של צעיר בן 20 המועסק ברשת "ארומה" בחשד כי הרעיל צעירה שעבדה עמו בסניף בגבעת שמואל באמצעות חומר ניקוי, בגלל סכסוך אישי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מחקירה ראשונית של המקרה עולה כי החשוד, המתגורר בדרום תל אביב, לבין העובדת פרצה מריבה על רקע הערות שהפנתה העובדת לטבח. בעקבות המריבה, החליט הצעיר להוסיף מסיר שומנים למנת הסלט שהכין עבור שותפתו לעבודה. העובדת שחשה ברע פונתה לבית החולים, שם זיהו את ההרעלה וביצעו שטיפת קיבה .

הצעיר החשוד נעצר אתמול על ידי בלשי מרחב דן במשטרה, לאחר שמנהל סניף בית הקפה הגיש את התלונה נגדו. במהלך היום ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו של החשוד במעשה, אולם בית המשפט החליט להשאירו במעצר בית מגביל, בבית הוריו של החשוד בצפון הארץ. מאוחר יותר הפך בית המשפט המחוזי את ההחלטה, ולאחר ערעור המשטרה כי יש להשאיר את הצעיר במעצר למשך ארבעה ימים נוספים

"ארומה": "מחויבים לשלום עובדינו"

ברשת "ארומה ישראל" בה הועסק הצעיר החשוד בביצוע המעשה הבהירו כי הם מחוייבים לשלומם ולבטחונם של עובדי הרשת ולקוחותיה. "מדובר בסכסוך אישי בין שני עובדים ומרגע שעלה חשד בעניין, ארומה פנתה למשטרה והעניין בבדיקתה. לשמחתנו העובדת חשה בטוב ונמצאת בביתה, וארומה בקשר עימה".