מודיעין עילית: בן שנתיים נפל מקומה 5 - ונהרג

הפעוט נפל הערב ממרפסת ביתו במודיעין עילית ונחת על משטח בטון. הוא פונה במסוק במצב קשה מאוד לבית החולים, שם המשיכו להיאבק על חייו - אך הוא מת בידיים של הצוות הרפואי. המשטרה חוקרת חשד לרשלנות

זירת האירוע (מודיעין עלית נט)

טרגדיה במודיעין עילית: פעוט כבן שנתיים נפל, מסיבה שאינה ברורה עדיין, ממרפסת הקומה החמישית בביתו על משטח בטון ונפצע אנושות. הוא פונה לקבלת טיפול רפואי בבית חולים באמצעות מסוק - שם מת מפצעיו. המשטרה חוקרת חשד לרשלנות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הגעתי ראשון למקום וזיהיתי את הילד שכוב על הרצפה כשהוא מחוסר הכרה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט אריה שביט מ"איחוד הצלה", שהגיע לבניין ברחוב רב ושמואל בעיר. "היו מספר אנשים שהתגודדו סביבו והתחלתי לבצע בו טיפול נשימתי. מצבו היה לא פשוט וביצענו בו פעולות החייאה עד להגעת ניידת טיפול נמרץ".

"אף אחד פה לא יודע איך קרה מצב שהילד נפל", סיפר שביט. "ההורים בסערת רגשות גדולה וגורמי רווחה מלווים אותם".

"אף אחד לא יודע איך זה קרה" (מודיעין עלית נט)

אל המקום הוזעק גם כוח רפואה של צה"ל, ככל הנראה ממחסום סמוך, שסייע בפינוי הפעוט למסוק צבאי שנחת על כביש 446, סמוך לצומת נילי. המסוק פינה את הפעוט לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים. לבית החולים הוא הגיע במצב אנוש, כשהוא מונשם.

התינוק מת בבית החולים (מודיעין עלית נט)

אבל למרות מאמצי ההחייאה של הצוות הרפואי - לא היה לו סיכוי. הוא מת מפצעיו בידיים של אנשי הצוות הרפואי, שנאלצו לבשר את הבשורה הקשה למשפחתו.