עיתונאית סיפרה על היכרותה עם רוזן: "הריאיון הפך לדייט"

מעיין פופלבסקי סיפרה בריאיון ל"שש עם עודד בן-עמי", כי במהלך פגישה שערכה בעבר עם איש התקשורת הוותיק, כי הדברים ביניהם "הגיעו לסיטואציה מינית מבחינתו". לדבריה, הוא "אינו מבין נשים" ו"ככל הנראה - משהו אצלו לוקה בחסר"

שעות ספורות לאחר שמגיש הטלוויזיה גדי סוקניק מסר את עדותו נגד העיתונאי עמנואל רוזן, שנבדק חשד שהטריד מינית נשים, סיפרה העיתונאית מעיין פופלבסקי על פגישתה עם רוזן בעבר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"פגשתי אותו למטרת מילוי שאלון מסוים באתר פרסום", סיפרה לחדשות 2. "רציתי לראיין אותו בין שלל האנשים שפניתי אליהם. מהר מאוד זה הגיע לסיטואציה אינטימית מבחינתו". לדברי פופלבסקי, כל מישהי אחרת הייתה יכולה לסיים את הערב בתחנת המשטרה. "אך אני לא אדם כזה", ציינה.

עוד אמרה, כי לדעתה, "רוזן אינו מבין סיטואציה שבה הוא נמצא. הוא נפגש עם מישהי לריאיון ומרגיש כאילו הוא בדייט. הוא פועל לפי דחפים. לדעתי הוא אדם חולה".

העיתונאית המשיכה ואמרה כי החוויה האישית שלה עם רוזן היא מינורית, אך הדגישה כי "הוא אוהב נשים, אבל הוא לא מבין נשים. אם הוא מגיע עם כל כך הרבה נשים לסיטואציה שכזו - כנראה שמשהו אצלו קצת לוקה בחסר".

מנגד, אמר פרקליטו של רוזן, עורך הדין ליאור אפשטיין, כי "מדובר בעדות של צעירה שמעורבות בה מסקנות אישיות שלה. יכול להיות שישנם אירועים פליליים, אבל קשה לשפוט זאת דרך ריאיון". למרות זאת, ציין: "מה ששמענו מחייב בדיקה".