הרצח בירושלים: החשוד קשר עצמו למעשה

בעלה לשעבר של איריס גולרליק וסיליאב נעצר לאחר שנראה מנסה לעזוב את דירתו וסימני חתכים על ידיו. בתוך המקלחת, בבית בו התגורר עם אשתו השנייה וילדיהם, נמצאה אשתו לשעבר כשהיא מוטלת במקלחת ללא רוח חיים. המשטרה ממשיכה במאמצי החקירה

חקירת הרצח בירושלים נמשכת: תושב העיר, מתנדב במשטרת התנועה, הודה בחקירתו כי רצח את גרושתו בביתו בשכונת נווה-יעקב בעיר. השוטרים שהוזעקו לדירה גילו את גופת האישה, איריס גורליק וסיליאב בת 39, בחדר האמבטיה שהיה נעול כשעליה סימני חומר כימי, ככל הנראה בניסיון לטשטש ראיות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

באותה עת שהו בדירה אשתו השנייה של החשוד ושני ילדיהם. על חלק מפרטי החקירה הוטל היום צו איסור פרסום. החשוד ברצח קשר כאמור את עצמו היום למעשה, במשטרה ימשיכו במאמצי החקירה לפענוח הרצח.

הבוקר התגלתה גופת אישה בשנות ה-40 לחייה בדירה בעיר, כשעליה סימני אלימות. בעלה לשעבר, המשרת במשטרת התנועה בתור מתנדב, נעצר בחשד שרצח אותה. על פי ממצאי החקירה הראשוניים, ברשותו של החשוד היה אקדח, אך לא נעשה בו שימוש במהלך הרצח.

בשעה 03:00 לפנות בוקר הגיע גבר לתחנת המשטרה בירושלים והודיע שאשתו, עמה הוא מתגורר בשכונת פסגת זאב, נעלמה ולא שבה לביתם. בתחילה הגיעו השוטרים לדירתו של הגרוש, דפקו על הדלת ומשלא היתה תשובה שבו על עקבותיהם. מאוחר יותר, ביצעו איכון טלפוני למכשיר הסלולרי של האישה - שהוביל אותם שוב לדירה בשכונת נווה יעקב הסמוכה.

כשהגיעו למקום מצאו את גרושה של הנרצחת מנסה לצאת מהבית ועל ידיו סימני חתכים. הם פרצו פנימה ובתוך המקלחת מצאו את האישה מוטלת על הרצפה ללא רוח חיים. השוטרים נדהמו לגלות כי באותה עת שהו בדירה גם אשתו הנוכחית של הגרוש וילדיהם. הבעל לשעבר נעצר מיד ונלקח לחקירה.

"במהלך הלילה קיבלנו קריאה על נעדרת מבעלה שהתקשר למשטרה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט סגן מפקד תחנת המשטרה בשכונת נווה יעקב, רב פקד שי נחמן. "ביצענו פעולות לאיתור הנעדרת, לרבות איכון של מכשיר הטלפון הנייד שלה באמצעים טכנולוגיים, אבל לא הצלחנו לאתר אותה. במהלך אותן פעולות שביצענו הגענו הבוקר גם לדירה של בעלה לשעבר, כאשר מצאנו אותו עם אשתו הנוכחית ועם ילדים קטנים בדירה. ביצענו סריקה בתוך הדירה, ובאמבטיה מצאנו את הגופה". רב פקד נחמן ציין כי לא היה שום רקע או עבר של אלימות בין בני הזוג הגרושים.