חשד: מתנדב במשטרה רצח את גרושתו בביתו בירושלים

אישה בשנות ה-40 לחייה נרצחה על פי החשד בידי בעלה לשעבר בדירתו בשכונת נווה יעקב. שוטרים שהגיעו לדירה מצאו את גופתה של האישה, כשבאותה עת שהו בדירה גם אשתו הנוכחית של החשוד וילדיהם. החשוד, המשרת כמתנדב במשטרת התנועה, נעצר והובא לחקירה

גופת אישה בשנות ה-40 לחייה נמצאה הבוקר בדירה בשכונת נווה יעקב בעיר, כשעליה סימני אלימות. בעלה לשעבר, המשרת במשטרת התנועה בתור מתנדב, נעצר בחשד שרצח אותה. על פי ממצאי החקירה הראשוניים, ברשותו של החשוד היה אקדח, אך לא נעשה בו שימוש במהלך הרצח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשעה 03:00 לפנות בוקר הגיע גבר לתחנת המשטרה בירושלים והודיע שאשתו, עמה הוא מתגורר בשכונת פסגת זאב, נעלמה ולא שבה לביתם. השוטרים ביצעו איכון טלפוני למכשיר הסלולרי של האישה - שהוביל אותם לדירה בשכונת נווה יעקב הסמוכה.

השוטרים הגיעו לדירה וביקשו להיכנס. משלא הייתה תשובה, פרצו פנימה וגילו את גופתה של אישה כבת 40, כשהיא מוטלת על הרצפה ללא רוח חיים. מבדיקה ראשונית עולה כי האישה ככל הנראה נרצחה בדקירות.

השוטרים נדהמו לגלות כי באותה עת שהו בדירה גם בעלה לשעבר של האישה, אשתו הנוכחית וילדיהם. הבעל לשעבר נעצר מיד ונלקח לחקירה.

"במהלך הלילה קיבלנו קריאה על נעדרת מבעלה שהתקשר למשטרה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט סגן מפקד תחנת המשטרה בשכונת נווה יעקב, רב פקד שי נחמן. "ביצענו פעולות לאיתור הנעדרת, לרבות איכון של מכשיר הטלפון הנייד שלה באמצעים טכנולוגיים, אבל לא הצלחנו לאתר אותה. במהלך אותן פעולות שביצענו הגענו הבוקר גם לדירה של בעלה לשעבר, כאשר מצאנו אותו עם אשתו הנוכחית ועם ילדים קטנים בדירה. ביצענו סריקה בתוך הדירה, ובאמבטיה מצאנו את הגופה". רב פקד נחמן ציין כי לא היה שום רקע או עבר של אלימות בין בני הזוג הגרושים. 

באירוע נוסף שאירע הבוקר בשכונת מאה שערים בירושלים נדקר גבר כבן 35, ככל הנראה עובד עירייה ממוצא ערבי. כוחות מד"א שהגיעו למקום האירוע פינו אותו במצב בינוני-קשה לבית החולים "הדסה עין כרם" בעיר, לאחר שטיפלו בו במקום. הוא נדקר דקירה אחת בחזהו.