הפתעה לשוטרים: צמחי אופיום ליד התחנה

רכז המודיעין של תחנת בנימין החנה את רכבו ליד התחנה כשלפתע הבחין באורחים לא צפויים: צמחי אופיום הגדלים ממש ברחבת הכניסה לתחנה. לא ברור עדיין מי שתל את הסם במקום, ובינתיים נעקרו צמחי הסם ונשלחו להשמדה

במשטרת ישראל נוהגים ללכת ולחפש אחר סמים, אבל הפעם הסמים חיכו להם ממש מתחת לאף. שוטרי תחנת בנימין הופתעו לגלות היום מספר צמחי אופיום שנשתלו סמוך למבנה התחנה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

רכז המודיעין של התחנה הגיע בבוקר ובשעה שהוא מחנה את מכוניתו הופתע לראות את צמחי האופיום ברחבת הכניסה. לפי שעה לא במשטרה לא יודעים מי עומד מאחורי שתילת הצמחים, שנראו בשלב מתקדם. בינתיים נעקר האופיום ונשלח להשמדה.

בפעם האחרונה שעלה שמם של שוטרי תחנת בנימין לכותרות היה כשיצאו לשטח לחפש אחר סמים. ביום שני האחרון לכדו שוטרי התחנה בכפר ארם חשוד בסחר בסמים לפיצוציות בישראל. בתום פעולות בילוש נכנסו השוטרים לביתו וגילו 300 שקיות של סמים סינתטיים, אמצעי לחימה ועשרת אלפים שקלים במזומן.

בנוסף מצאו בבית אריזות ריקות ומדבקות ששימוש את החשוד כפי הנראה לזיוף מותגים נפוצים של "סמי פיצוציות" - כך שייראו כאילו מדובר היה בחומר חוקי. בתום החיפוש החשוד, המוכר למשטרה, הועבר לחקירה.