חשד לפגע וברח בנתניה: הולך רגל נהרג

גבר בן 59 נפגע מרכב חולף סמוך למחלף נתניה צפון. הנהג הדורס המשיך לנסוע כרגיל, והרכב שנסע מאחוריו פגע בטעות גם הוא בהולך הרגל שהיה מוטל פצוע על הכביש. הוא פונה בלית החולים, אך מת בדרך מפצעיו

תאונה קטלנית, ארכיון (אנשיל בעק, זק"א)

חשד לתאונת פגע וברח קטלנית בנתניה: גבר בן 59 נהרג מפגיעת רכב חולף, כשהלך מכיוון מחלף נתניה צפון לכיוון אזור התעשייה בעיר. המשטרה עורכת סריקות נרחבות אחר הנהג הדורס שנמלט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הנהג הפוגע המשיך בנסיעה, כשהוא מותיר מאחור את הולך הרגל מוטל על הכביש במצב קשה. הרכב שנסע מיד אחריו לא הבחין בפצוע ופגע בו גם הוא. נהג הרכב השני שפגע בהולך הרגל נשאר בזירת התאונה והזעיק את כוחות ההצלה.

הפצוע קיבל טיפול ראשוני במקום והועבר לבית החולים, אלא שבדרכו לשם הוא מת מפצעיו. במשטרה חוקרים כעת את נסיבות התאונה, ומנסים לעלות על עקבותיו של הנהג הנמלט. עדי ראייה לתאונה מתבקשים להתקשר בדחיפות למוקד 100 של המשטרה. עוד נמסר כי "בוחני אגף התנועה חוקרים את נסיבות התאונה ובוחנים את כל כיווני החקירה האפשריים".

רוכב אופניים נהרג בתאונת פגע וברח

לפני כעשרה ימים נהרג גבריאל לרנר, רוכב אופניים בן 47 מכרכור, בתאונת פגע וברח סמוך לוואדי ערה. לרנר נמצא כשהוא מוטל ללא רוח חיים בכביש המחבר בין היישובים חריש וקציר. על פי החשד, נהג פלסטיני בן 25 פגע בו ונמלט מהמקום.

עוברי אורח הם שמצאו את גופתו של רוכב האופניים כשהיא מוטלת לצד הכביש. צוות מגן דוד אדום שהגיע למקום קבע את מותו. כיוון שהגופה נמצאה כשהיא כבר קרה, במשטרה העריכו כי מדובר בתאונת פגע וברח שאירעה לפנות בוקר, והחלו בחיפושים אחר הנהג הפוגע.

כעבור מספר שעות הגיע הנהג לטול כרם והסגיר את עצמו. בין ישראל לרשות הפלסטינית אין הסכם הסגרה, ולמרות זאת המשטרה הפלסטינית העבירה אותו לחקירה במשטרת מחוז ש"י. בחקירתו טען כי במהלך הנסיעה סונוור והגם שהרגיש שמכוניתו פגעה במשהו, לא ראה את רוכב האופניים הפצוע.