טס על 189 קמ"ש עם תירוץ מקורי במיוחד

תושב אילת נעצר לפנות בוקר בכביש הערבה כשהוא נוהג במהירות מופרזת. לשוטרים ההמומים הסביר כי ניצל את השעה המאוחרת כדי לנסוע בפראות. רשיונו נשלל במקום והוא יובא לשיפוט מהיר

הסביר לשוטרים: "אם לא עכשיו - אז מתי?" (משטרת ישראל)

שוטרי התנועה שסיירו אמש בכביש הערבה שפשפו את עיניהם בתדהמה כשמד מהירות הלייזר (ממל"ז) שעמו מדדו את כלי הרכב הנוסעים מולם, הראה את הספרות 189. הנהג, בן 52, נעצר - אך תירץ את מעשיו באופן מקורי במיוחד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הגבר, תושב אילת, נתפס בסמוך לשעה 02:30 לפנות בוקר, וכשנשאל מדוע נהג במהירות מופרזת, ענה את התשובה המתחכמת: "זו שעה מאוחרת. אם לא עכשיו - אז מתי?". רשיונו נפסל לאלתר והוא יובא לשיפוט מהיר.

צפו: שוטר "טס" במהירות של 160 קמ"ש

בתחילת השבוע הצגנו לכם תיעוד של מפקד משטרת ערד שצולם על ידי אזרח כשהוא "טס" במהירות של 160 קילומטרים לשעה, בפראות, כשהוא מאותת לכל הנהגים שלפניו לסור לצד ימין בכביש 6. בכביש הזה המהירות המותרת היא 110 קמ"ש בלבד.

הנהג, קצין בדרגת סגן ניצב, והאזרח שמאחוריו בקושי הצליח לעמוד בקצב של המאזדה המשטרתית שלו. הקצין מודה שלא היה בנסיעה מבצעית, אבל הוא טוען שלא נסע במהירות כה גבוהה כי העומס בכביש לא מאפשר לנסוע במהירות שכזאת בשעות הבוקר.

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "המקרה הובא לידיעת מפקד המחוז הדרומי ניצב יורם הלוי. לאור חומרת הדברים וחשיבות הנושא החליט ניצב הלוי לזמן את הקצין למשרדו. אם יתברר שהקצין עבר על החוק ונסע במהירות מופרזת הוא יועמד לדין משמעתי והחומר כולו יועבר לאגף התנועה להכנת דוח או כל החלטה אחרת שתואמת את נסיבות המקרה".