חשד לפרשת פדופיליה גדולה: דרשו תמונות עירום מנערה - וקיללו

במרכזה של פרשת הפדופיליה הזו עומדת נערה צעירה, רק בת 12.5. לפני כחודש התלוננו הוריה כי מצאו במחשבה עדויות לשיחות ובהן שלחה תמונות עירום שלה בתנוחות עירום לגברים שונים, תוך שהם מכנים אותה בשמות גנאי. הבוקר הבשילה החקירה הזו לכדי פשיטה על 12 בתי החשודים תושבי המרכז

12 חשודים בפרשת פדופיליה ברשת. אילוסטרצי (חדשות 2)

המשטרה פשטה לפנות בוקר על לא פחות מ-12 בתי חשודים במעשי פדופיליה ממרכז הארץ. מקור הפרשה הזאת בחודש שעבר, אז התלוננו שני הורים על שמצאו במחשבם תיעוד שיחות של ביתם בת ה-12.5 עם הגברים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הפשיטה התאפשרה לאחר למעלה מחודש של חקירה, שהחלה בתלונת ההורים, גם הם תושבי המרכז. זוג ההורים מצאו במחשב של ביתם הקטינה התקשרויות עם מספר רב של גברים אשר לבקשתם שלחה תמונות עירום בתנוחות שונות, תוך שהם מכנים אותה בשמות גנאי רבים.

במהלך חקירה סמויה ובהמשך לפרשיית סיכול ממוחשב עוכבו החשודים ונתפסו חומרי המחשב. החשודים מצויים בשלב זה בחקירה אינטנסיבית ויובאו בקרוב להארכות מעצר.

"אין מדובר במבצע זבנג וגמרנו", אמר היום ניצב בנצי סאו, מפקד מחוז מרכז, "מדובר בסדרה שיטתית של מבצעים משטרתיים שנועדו לחשוף עבריינים מסוכנים אשר קורבנותיהם הם ילדים ובני נוער תמימים. לא תהיה כל סלחנות עם עבריינים אלו ומלוא הדין ימוצה עמם".

"כל מי שעוסק בפעילות שפלה שכזו עליו לדעת שידה הארוכה של המשטרה תגיע לאזורים החשוכים ביותר, גם אם מדובר באינטרנט", הוסיף ניצב סאו והפנה את דבריו גם לציבור ההורים -"אני פונה לכל אב ואם במדינה, ומבקש מהם להיות קשובים ואחראים לכל מה שקורה עם ילדכם, גם כשמדובר במציאות וירטואלית והילד יושב בחדרו בבית וגולש באינטרנט. הציבור מתבקש לא להסס ולדווח בכל מקרה חריג".

בתחילת החודש: גבר בן 42 נעצר בחשד למכירת תמונות פדופיליות

חשדות חמורים למעשי פדופיליה ברשת האינטרנט: המשטרה עצרה הבוקר גבר בן 42, תושב מרכז הארץ, החשוד שצילם קטינה בת 11 בעירום, הפיץ את תמונותיה ברשת - ואף מכר אותן.

בתום חקירה סמויה שעניינה ייצור, הפצה והחזקה של חומר פדופילי שערכה יחידת פשעי המחשב של המשטרה להב 433 בשיתוף עם האינטרפול וגורמי אכיפה נוספים בארץ ובחו"ל, נתפס החשוד.

על פי החשד, נהג האיש לצלם את הילדה בעירום בזמן ששוחח איתה באינטרנט, אז דאג להפיץ את התמונות ברשת ולמכור אותן לכל המרבה במחיר. במשטרה מעריכים כי התמונות צולמו בעת שהשניים ניהלו שיחה בצ'אט, אך לא שוללים לחלוטין את האפשרות כי החשוד נפגש עימה באופן אישי ואז צילם את התמונות המפלילות.

המשטרה, האינטרפול ורשות המכס וההגירה ממשיכים לחקור את המקרה ובודקים חשד לעבירות נוספות שהחשוד ביצע לכאורה בתחום האינטרנט והמחשבים. הוא יובא היום להארכת מעצרו בבית משפט השלום בראשון לציון .