מה ניסה להבריח המורה לכימיה בנתב"ג?

"שובר שורות" גרסת ישראל: השוטרים בנתב"ג עיכבו לחקירה נוסע ישראלי-צרפתי שעורר את חשדם של הכלבים. במטענו של החשוד, שעובד כמורה לכימיה, התגלה חומר החשוד כסם - שהוסווה בתוך עטיפת סוכריה. כך נראה המשלוח המתוק והמסוכן

היה לו משהו להצהיר: ישראלי-צרפתי שנחת בישראל אתמול (ראשון) עוכב לחקירה לאחר שהממתקים שהביא לארץ נראו והריחו חשודים. הכלבים של יחידת הכלבנים שהוצבה במקום התריעו כי לא מדובר בנוסע תמים, ובחקירתו התברר כי ניסה להבריח חשיש והסווה אותו בעטיפות של סוכריה, אך התחבולה לא רימתה את המשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שוטרי מרחב נתב"ג מיחידת הבילוש 747 בפיקודו של רפ"ק נעם דשתי, בשיתוף יחידת הסמים של מכס נתב"ג והכלבנים, מצאו בתיקיו של הנוסע עשרות יחידות של חומר החשוד כסם חשיש במשקל כולל של כחצי קילוגרם, שהוחבא בתוך סוכריות ודאודורנט.

הנוסע, אזרח ישראלי וצרפתי כבן 31, התגלה כמורה לכימיה - פרט שבוודאי הזכיר לשוטרים את הסדרה "שובר שורות". החשוד הודה בחקירתו במיוחס לו וסיפר לבלשים: "עטפתי את החשיש ושמתי בשקית של בונבון". החשוד נעצר והחל כנגדו הליך פלילי.

בית משפט השלום בפתח תקווה האריך את מעצרו עד ליום רביעי. מפקד יחידה 747 במשטרה, רפ"ק נעם דשתי, אמר כי "ככל שגוברת המוטיבציה לנסות ולהבריח סמים בשיטות ייחודיות, כך גם בלשי היחידה נוקטים באמצעים שוברי שוויון לתפיסתם".

לפניות לכתב: AzriA@ch2news.tv