חשד לרצח בבת ים: דקר את אחיו למוות

גבר בן 53 נדקר למוות בידי אחיו במכולת ברחוב ניצנה, במהלך ויכוח. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום ביצעו בו פעולות החייאה, אך נאלצו לקבוע את מותו. בתום מרדף אחרי החשוד הוא נלכד

חשד לרצח בתוך המשפחה בבת ים: גבר בן 53 נדקר למוות על ידי אחיו, בן 50, במהלך ויכוח שפרץ בין השניים במכולת שכונתית ברחוב ניצנה. החשוד נמלט, וכעבור שעה קלה המצוד אחריו הביא ללכידתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמוך לשעה 7:30 הוזעקו צוותי מד"א למכולת ברחוב ניצנה בעקבות דיווח על רצח. הפרמדיקים מצאו בכניסה למקום גבר מוטל על הרצפה שותת דם עם פציעות דקירה בפלג גופו העליון.

זירת הרצח בבת ים (דוברות מד"א)

הם ביצעו בו ניסיונות החייאה, אך נאלצו לקבוע את מותו. האח החשוד בדקירה נמלט מהמקום, וכוחות גדולים של משטרה פתחו בסריקות נרחבות אחריו, עד שנלכד בדירה בבת ים. החשד הוא כי הרקע לדקירה הוא סכסוך כספי סביב עסקת רכישת רכב. עד כה לא הצליחה המשטרה לאתר את הסכין.

זירת הרצח בבת ים (רענון צור)

קרובת משפחה סיפרה לחדשות 2 באינטרנט כי הנרצח הגיע לביתו של הרוצח "ועשה שם בלגן". לדבריה, במהלך הוויכוח רץ הנרצח הביתה, נטל סכין וחזר לזירת הרצח. היא הוסיפה כי החשוד ברצח פעל בניסיון להגן על עצמו.

מיד אחרי הרצח הגיעו לבית ההורים קרובי משפחתם של האחים המומים וכואבים. מחוץ לבית חנה רכב המאזדה שככל הנראה הוא המקור לסכסוך בין האחים. האח החשוד ברצח יובא הערב לדיון בהארכת מעצרו הערב.

נער נרצח בחיפה

בליל שבת אירע רצח בחיפה במהלך קטטה בין נערים. בלשי תחנת חיפה עצרו נער בן 17 שמוגדר כחשוד העיקרי ברצח של נער בן 18 שנדקר למוות ברחוב מאיר בעיר.

זהותו של הדוקר הייתה ידועה למשטרה זמן קצר לאחר האירוע, אולם הוא אותר רק ביום שאחרי האירוע.

בנוסף לחשוד, נעצרו גם צעיר בן 18 וגבר בשנות ה-50 לחייו בחשד למעורבות במעשה. מהמשטרה נמסר שגם אמו של מי שמוגדר "החשוד העיקרי" נעצרה, בחשד שידעה על המעשה ולא הסגירה את בנה לידי השוטרים.

הנער שנרצח נמצא בזירת הרצח כשהוא מתבוסס בדמו, לאחר שנדקר בגבו. צוותי מד"א שהגיעו למקום האירוע פינו אותו לבית החולים רמב"ם בחיפה, שם מת מאוחר יותר מפצעיו.