שוב: קשיש בן 83 הותקף בביתו

שוב מקרה של אלימות כלפי מבוגרים. אלמוני פרץ לביתו של גבר בן 83 בקריית ביאליק, דרש את כספו באיומי סכין, והכה אותו בפניו. הקשיש פונה במצב קל לביה"ח רמב"ם, והמשטרה פתחה בסריקות נרחבות באזור האירוע למצוא את התוקף

שוב - תקיפת קשיש. אילוסטרציה (רויטרס)

קשיש בן 83 הותקף הערב בדירתו שבקריית ביאליק על ידי אלמוני. התוקף איים על הקשיש בסכין ואף הכה אותו בפניו, עד שצעקותיו הבריחו את התוקף, שחשש כי השכנים יגיעו למקום. הקשיש נפצע באורח קל בפניו, ופונה על ידי צוות מד"א לביה"ח רמב"ם בחיפה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הקשיש סיפר לשוטרים לאחר האירוע כי הפורץ דרש כסף, ומשלא נענה בחיוב - החל האחרון להכות אותו באגרופים. שוטרי תחנת זבולון פתחו בסריקות נרחבות באזור בחיפוש אחר התוקף.

לפני חודש וחצי - שוב תקיפת קשיש בביתו שברעננה

לפני כחודש וחצי שני אלמונים פרצו לביתו של קשיש בן 75 ברעננה, כבלו אותו באזיקונים - וגנבו רכוש מדירתו. הקשיש נפצע קל בפניו וטופל במקום על ידי פרמדיקים של מגן דוד אדום.

האירוע התרחש ברחוב מבצע קדש בעיר, כשלפתע נשמעו צעקות רמות הבוקעות מדירתו של הקשיש. שכנתו, ששמעה את זעקותיו, הגיעה לדירתו ונדהמה למצוא את האיש כשהוא אזוק וחבול. למקום הוזעקו פרמדיקים של מגן דוד אדום וכוחות משטרה שתשאלו את הקשיש לגבי נסיבות האירוע.

מדבריו עולה, כי שני האלמונים הגיעו בשעת בוקר מוקדמת לביתו והזדהו כטכנאים שהזמין למקום כדי לטפל בתקלה מסוימת בדירתו. כשפתח את הדלת, זינקו עליו השניים, אזקו אותו, החלו לחפש אחר רכוש ונמלטו מהמקום. כוחות גדולים של משטרה ניהלו סריקות, אך טרם נעצרו חשודים במעשה.