חשד: גבר מהצפון סרסר בצעירה מבני ברק לזנות במשך שנתיים

המשטרה עצרה בנמל התעופה בן גוריון את החשוד, כבן 30, שלטענת הצעירה אילצה לעסוק בזנות, תוך שהוא מאיים עליה וסוחט אותה. על פי החשד, אולצה המתלוננת לקבל בין 10 ל-15 לקוחות ביום - ולמסור את כספה לגבר, שטען כי "השקיע אותו בתכניות חיסכון שונות". מעצרו של החשוד הוארך בארבעה ימים

(דניאל נחמיה, חדשות 2)

בלשי ימ"ר תל אביב עצרו הלילה בנמל התעופה בן גוריון תושב צפון הארץ כבן 30, בחשד שסרסר וסחט באיומים צעירה בת 23, תושבת בני ברק. הוא הובא לדיון בבית המשפט, שם הוארך מעצרו בארבעה ימים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מחקירה ראשונית עולה, כי החשוד אילץ במשך כשנתיים את הצעירה לעבוד במספר מכוני ליווי, תוך שהוא מנצל את חולשותיה במסווה של הבטחות שווא למערכת זוגית בעתיד. על פי החשד, במהלך כל אותה התקופה, הונה ואיים החשוד על הצעירה וחייב אותה לעבוד בזנות, תוך שהוא מעבירה מסרסור לסרסור.

מעדות הצעירה עולה, כי החשוד הכריח אותה לקבל בין 10 ל-15 לקוחות מדי יום ונהג לעשוק ממנה את רווחיה באמתלה שהוא משקיע את הכסף שהרוויחה בתכניות חיסכון שונות.

כשסירבה לדרישותיו, כך לדברי המתלוננת, הפעיל עליה החשוד מכבש לחצים ואיומים. נוסף על כך, טענה הצעירה כי אולצה לממן את החשוד בעת שריצה מאסר בגין שוד.