פרסום ראשון: ראש עיר נחקר בחשד למעשה מגונה

אחרי שבמהדורה המרכזית נחשפה תלונתה של עובדת עירייה במרכז הארץ נגד ראש העיר, בטענה כי ביצע בה מעשה מגונה והטריד מינית, נחקר האיש במשטרה. פרקליטו של ראש העיר: "תלונה מופרכת שעומדים מאחוריה אינטרסים פוליטיים"

טוענת שהוטרדה מינית. אילוסטרציה (חדשות 2)

פרסום ראשון: ראש עירייה גדולה במרכז הארץ נחקר היום (שני) בחשד לביצוע עבירות מין בעובדת העירייה. דבר תלונתה של העובדת נחשף בחודש נובמבר 2014 במהדורה המרכזית של חדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האישה, עובדת עירייה לשעבר באחת הערים הגדולות במרכז הארץ, הגישה תלונה למשטרה לפני מספר חודשים, ולפיה ראש העירייה נהג להטריד אותה לפני שלוש שנים, כשהייתה עובדת עירייה, ואף העיר לה הערות בעלות אופי מיני. הדברים הגיעו לשיא לאחר שהעובדת הגיעה למכוניתו של ראש העירייה, שם ביצע בה לכאורה מעשה מגונה - כך לטענתה.

בתלונה שהגישה למשטרה טענה העובדת כי ראש העירייה ביצע עבירות מין גם כלפי עובדות נוספות. לדבריה, בשל האירועים, היא נאלצה לעזוב את עבודתה בעירייה. תחילה, לא זימנה המשטרה את ראש העירייה לחקירה ובדקה אם בכלל לזמנו. היום, כאמור, הוא נחקר.

עו"ד ששי גז (חדשות 2)
פרקליטו של ראש העירייה, עו"ד ששי גז, מסר בעקבות החקירה כי "כבוד ראש העיר חף מפשע מעולם הוא לא הטריד אף אישה. אני שמח שהוזמן סוף סוף לחקירה כדי לאמת את הדברים, אין שום עבירה פלילית, שום אישה לא הוטרדה מצידו. עומדים מולו גורמים אופוזיציוניים בעלי אינטרסים, וכשלא מצליחים להתעמת איתו בדרך דמוקרטית מנסים באמצעים אחרים".