הכדורגלן שהיה חשוד ברצח זהבה צ'קול - ישוחרר

המשטרה סיימה לחקור את תיק הרצח של זהבה צ'קול, בת ה-19 מנתניה שהושלכה ממרפסת קומה חמישית בבית מלון כרמל בעיר לפני מספר שבועות. מיד לאחר המעשה נעצרו שני חשודים כדורגלן מליגת העל, וחברו, שישן אצלו, עובד זר מקונגו. החבר הודה במעשה, אבל הכדורגלן לא יואשם

הכדורגלן הזר שנחשד במעורבות ברצח זהבה צ'קול בנתניה לפני מספר שבועות לא יועמד לדין - כך אומרים היום במשטרה, לאחר שהודיעו כי אינם מצליחים לגבש נגדו די ראיות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במשטרה אומרים היום שסיימו לחקור את תיק הרצח נגד השניים שהיו חשודים ברצח - הכדורגלן המשחק בליגת העל וחברו. לאור זאת, הכדורגלן צפוי להשתחרר בקרוב ממעצר ללא כתב אישום וללא השלכות נוספות. מנגד, נגד חברו הצליחו לאסוף מספיק ראיות לאישום ברצח, ולא בהריגה. מחר הוא יובא להארכת מעצר אחרונה טרם הגשת כתב האישום, ותוגש הצהרת תובע.

אמה של זהבה צ'קול, עדיין בוחרת להאשים את שני החשודים באחריות לרצח. צ'קול סיפרה שמשטרה עדכנו אותה על התקדמות החקירה והודו שהם מתקשים לגבש נגד הכדורגלן כתב אישום.

אמה של זהבה הבהירה לנציגי המשטרה מנגד שמבחינתה שניהם אחראים, וסיפרה שהכדורגלן היה חברה של ביתה והבטיח לה טיולים בכל העולם.

זהבה צ'אקול ז"ל (פייסבוק)

בסנגוריה הציבורית המייצגת את הכדורגלן אמרו היום שהוא לא היה אחראי למעשה, וכי הם מקווים שה"סאגה", כלשונם, תיגמר, כדי שהכדורגלן שהפך חשוד יוכל לחזור למולדתו.