בזכות ניידת סמויה – נהג נעצר במהירות של 219 קמ"ש

במהלך הלילה נעצר בכביש 6 נהג שנסע במהירות מופרזת. שוטרי הניידת הסמויה שעצרו את הרכב שללו את רישיונו במקום, והוא נלקח למעצר. "בכוונתו להביא למאסרו של הנהג", הבהיר מפקד משטרת התנועה באזור הכרמל

הנהג נעצר בשל מסוכנות לציבור (דוברות אגף התנועה)

תושב חיפה בן 40 נעצר הלילה על ידי שוטרי משטרת התנועה לאחר שנתפס נוהג בכביש 6 במהירות של 219 קמ"ש. להגנתו, אמר הנהג, כי הוא נסע במהירות של 130 קמ"ש בלבד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במהלך פעילות אכיפה שערכה ניידת סמויה, הבחינו השוטרים כי סמוך למחלף עירון לכיוון צפון, מכונית מסוג אאודי נוהגת במהירות מופרזת. מכשיר ה"דבורה" שהותקן בניידת קלט כי המהירות שבה נסע הנהג הייתה מעל ל-200 קילומטרים בשעה.

הנהג התבקש לעצור את רכבו בצד הדרך, רישיונו נשלל במקום, והוא נעצר בגין מסוכנות לציבור. עם מעצרו נערך לו שימוע בתחנת המשטרה ובהמשך היום יובא הנהג לבית המשפט לדיון בהארכת מעצרו.

רב-פקד רוני משיח, מפקד יחידת משטרת התנועה הארצית של אגף התנועה באזור הכרמל, סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי "התקופה האחרונה נערכת פעילות אכיפה מוגברת בכביש 6 מכיוון שאנשים חושבים שמותר לנסוע שם ללא הגבלת מהירות".

לאחרונה התקבלה פסיקה תקדימית בבית המשפט העליון, שלפיה בעבירות מהירות של מעל ל-200 קמ"ש ניתן לעתור ולדרוש מאסר בפועל. "בכוונתנו להביא למאסרו של הנהג, בהתאם לבירור הנסיבות", הבהיר רב-פקד משיח. "פסק הדין האחרון שניתן על נסיעה של 245 קמ"ש היה חצי שנת מאסר ושלילת רישיון לעשר שנים. אני מניח שגם כאן הפסיקה תהיה דומה".