גניבה בזמן טקס הזיכרון בבית הספר

תלמידים בבית הספר "עתידים" בהוד השרון עזבו את הכיתות והלכו לטקס יום הזיכרון. כשחזרו נדהמו לגלות כי טלפונים ניידים וארנקים שהשאירו בכיתות נגנבו. "יותר מהעצב על גניבת הנייד היה קשה להאמין שזה קרה דווקא ביום הזה", סיפר אחיה של אחת התלמידות

תלמידים בבית ספר "עתידים" בהוד השרון השאירו את תיקיהם בכיתות והלכו לטקס יום הזיכרון. בתום הטקס כשחזרו לכיתות נדהמו לגלות כי הטלפונים הניידים והארנקים שלהם נעלמו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אחיה של אחת התלמידות מכיתה ט' בבית הספר סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי המורות הנחו את התלמידים להשאיר את התיקים בכיתה. "אחותי חשבה שנועלים את הכיתה, אבל לא בדקה זאת", אמר.  

"גם גנבים צריכים קצת אתיקה"

לדבריו, בזמן שהתלמידים עמדו בטקס הזיכרון נגנבו כ-6-7 מכשירים ניידים וכחמישה ארנקים מהתיקים. "היא היתה נסערת. אמא שלי מיהרה לבית הספר והגשנו תלונה במשטרת כפר סבא", הוסיף האח. "יותר מהעצב על גניבת הנייד היא היה לאחותי קשה להאמין שזה קרה דווקא היום ודווקא בזמן הטקס. אפילו גנבים צריכים קצת אתיקה".

אבל ככל הנראה אין גבול לנבזות. גם בבית העלמין בכפר יונה ניצלו גנבים את שעת הטקס. אישה שיצאה מבית העלמין גילתה כי בזמן שהשתתפה בטקס הזיכרון, פרצו גנבים לרכבה.