חשד: נערים התעללו בחתולה עד שמתה

המשטרה עצרה שלושה תלמידים מאזור השרון בחשד כי התעללו קשות בחתולה וגרמו למותה. הם הטביעו אותה, הטיחו בקיר ותלו על חבל. בחקירתם טענו כי ביצעו את המעשה כי "החתולה שרטה אותם כשהאכילו אותה"

חשד: התעללו בחתולה עד שמתה. ארכיון (AP)

שלושה תלמידים בני 15 ממוסד חינוכי באזור השרון נעצרו הבוקר בחשד להתעללות קשה בבעל חיים. על פי החשד, גרמו הנערים למותה של חתולה, שלטענתם "שרטה אותם כשהאכילו אותה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מחקירתם עולה, כי לאחר שנתנו מזון לחתולה, שנהגה לפקוד את המוסד החינוכי שבו הם לומדים וזאת בתגובה שרטה אותם, שלושת הנערים הטביעו אותה, הטיחו אותה בקיר ותלו אותה על חבל. "כעסנו עליה", טענו בחקירתם.

השלושה עוכבו לחקירה בתחנת המשטרה, שבסיומה נעצרו שניים מהם.  

בשבוע שעבר: קשר כלב למכוניתו וגרר אותו

בשבוע שעבר נעצר תושב הכפר סמיע שבצפון בן 43 בחשד שקשר כלב למכוניתו וגרר אותו. הכלב ננטש במזבלה וזמן קצר לאחר מכן מת מפצעיו.

הסיפור התגלה לאחר שאזרח התקשר למשטרה ודיווח כי ראה רכב שלחלקו האחורי קשור כלב והוא נגרר לאורך הכביש. שוטרים שהוזעקו למקום חיפשו אחר הכלב ומצאו אותו כשהוא נטוש במזבלה. הם הזעיקו וטרינר למקום, שניסה להציל את חייו של הכלב והעביר אותו לכלביה לקבלת טיפול רפואי. אך למרבה הצער, מת הכלב כתוצאה מהפגיעה.

בינתיים אותר הנהג החשוד בהתעללות ונלקח לחקירה. "כשנשאל החשוד מדוע עשה את המעשה השיב: 'חשבתי שהכלב מת'", סיפר גורם במשטרה. במשטרה אומרים כי מדובר בעדות שקר שכן בסרטון שתיעד את המעשה נראה הכלב עדיין זז.

"אנו רואים את המקרה בחומרה רבה ונמצה עם החשוד את הדין", הוסיף הגורם, "מדובר בהתעללות בבעל חיים חסר ישע".