תאונת הפגע וברח ביפו: הוארך מעצר הנהג הדורס

בית המשפט האריך בחמישה ימים את מעצרו של הנהג החשוד שדרס בערב שבת בני זוג כבני 40 ברחוב יפת ביפו ונמלט מהמקום. מצבם של השניים, שפונו לבית החולים איכילוב, כשהם סובלים מפגיעות ראש, מוסיף להיות קשה. החשוד נעצר רגע לפני ששטף את רכבו

זירת התאונה ביפו (גלעד שלמור)

בית המשפט האריך בחמישה ימים את מעצרו של צעיר בשנות ה-20 לחייו מיפו, החשוד שדרס ופצע קשה אמש שני הולכי רגל ברחוב יפת בעיר ונמלט מהמקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החשוד נתפס זמן קצר לאחר התאונה ברחוב מקביל, רגע לפני ששטף את רכבו, על פי החשד, כדי לשבש ראיות. בני הזוג שנפגעו בתאונה הפגע וברח, בשנות ה-40 לחייהם, מאושפזים עדיין במצב קשה בבית החולים איכילוב.

"בסביבות השעה 21:45 קיבלנו קריאה על תאונת הדרכים", סיפר אמש לחדשות 2 באינטרנט פרמדיק מד"א הראל ששון. "כשהגענו למקום מיד זיהינו גבר בשנות ה-40 לחייו כשהוא מוטל בצד הכביש, מחוסר הכרה, עם פציעת ראש קשה מאוד. במרחק של מספר מטרים ממנו זיהינו אישה, גם היא בשנות ה-40, שהייתה בהכרה מעורפלת".

שני הפצועים עדיין במצב קשה (אלירן חייט)

פגע בכלי רכב במהלך בריחתו

מחקירה ראשונית עולה כי השניים, שעצרו לקנות מגש פיצה, נדרסו בשעה שחצו את הכביש לעבר רכבם. הם פונו לבית החולים איכילוב בעיר. הגבר פונה במצב קשה, כשהוא מורדם ומונשם. האישה פונתה כשהיא סובלת מפגיעת ראש ומצבה בינוני-קשה. מהדיווח עולה עוד כי במהלך מנוסת הרכב הפוגע, שהמשיך בנסיעה פרועה ברחוב יפת לכיוון דרום, פגע בשני כלי רכב שבאו ממולו. באירוע לא היו נפגעים.

כוחות גדולים מאוד של משטרה הגיעו לאזור ופתחו בסריקות אחר הנהג החשוד, שנעצר לא רחוק מזירת התאונה.