אחות הנערה שראתה את אביה יורה באמה: "כולם יודעים שזה רצח"

שבועיים לאחר שירה תושב ראש העין באשתו, לעיני בתם במהלך נסיעה, התייצבה היום בתו הגדולה העיד נגדו בבית המשפט. ש' נכחה גם היא באותה נסיעה, אך ירדה דקות ספורות לפני הירי בביתה של חברה. היום היא סיפרה לחדשות 2 על הימים שחלפו מאז המקרה ועל אחותה שהייתה עדה לירי: "היא חזקה ואנחנו נחזק אותה יחד"

שבועיים אחרי הרצח, ש' אזרה אומץ והגיעה לבית המשפט להתעמת עם אביה - החשוד. "זה לא נורמלי מה שהיה שם", היא סיפרה היום בכאב, "אני אישית עוד לא מעכלת כלום. אני מבחינתי, חיכיתי רק שהוא ייכנס לאולם לקלל אותו. שיסתכל אליי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בליל הרצח ש' בת ה-17 הייתה במכונית עם אביה, אמה ואחותה הקטנה. הם הורידו אותה בביתה של חברה. כמה דקות אחר כך יתקשר אבא שלה למוקד 100 של המשטרה ויאמר: "תשלחו ניידת כי יריתי באשתי". כל זה קרה לעיני אחותה הקטנה של ש'. "אחותי בסדר", סיפרה היום ש', "היא מתגברת על זה לאט לאט. כל הדודים עוזרים לה, המשפחה אוהבת. היא חזקה ואנחנו נחזק אותה ביחד".

האב החשוד ברצח (חדשות 2)

במרכז החקירה עומדת עדותה של הבת, שסיפרה לחוקרים כיצד אביה שלף את האקדח וירה באמה פעמיים, בתוך המכונית, תוך כדי נסיעה. מנגד האב מכחיש שהתכוון לירות בה, וטען בחקירתו: "אהבתי אותה כל השנים. מעולם לא פגעתי בה ומעולם לא רציתי להזיק לה. אני לא רציתי להיפרד ממנה. אני מצטער. אני בוכה יום-יום, שעה-שעה, על האסון הזה".

אבל ש' טוענת אחרת - לא הייתה שם שום תאונה, אלא רצח בכוונת תחילה. "אני מקווה שכל המדינה יודעת שזה רצח", היא אומרת היום. "זה לא כדור שנפלט".

קו ההגנה של האב ברור עוד לפני שהוגש כתב אישום נגדו. בשלב הזה בית המשפט לא משתכנע מהטיעון הזה והאריך את מעצרו בשמונה ימים נוספים.