תיעוד: כך התעללה מטפלת בתינוק חסר ישע

הורים צעירים לתינוק בן שמונה חודשים נדהמו לגלות שהמטפלת שאותה שכרו כדי לשמור על ילדם - מתעללת בו. מצלמה שהתקינו בביתם תיעדה את המטפלת מכה את הפעוט. " זה בן אדם חולה שצריך להרחיק אותו מלעבוד עם ילדים", אמרה האם

היא עשתה רושם של סבתא טובה, כזו שאהבה לספר על הנכדים שלה. ליד ההורים היא נהגה לשיר לתינוק ולרקוד איתו, אבל מצלמה נסתרת חשפה - המטפלת מכה תינוק בן שמונה חודשים בלבד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התיעוד אימת את חששות הוריו של הפעוט בדבר המטפלת ששכרו כדי לשמור על שלומו. במהלך עשרת הימים שבהם טיפלה בבנם, שמו הוריו לב לשינוי חד בהתנהגותו - הוא הרבה לבכות והפגין אפתיות. הסימנים הללו עוררו את חשדם.

"האשמתי את עצמי", סיפרה האם ההמומה, "הרגשתי שמשהו לא בסדר. הייתי צריכה להפסיק את זה אז. קמתי בבוקר וראיתי הילד, לקחתי אותו לאכול. אמרתי סליחה והתחלתי לבכות", היא שחזרה.

תוך 48 שעות: המטפלת תועדה מתעללת (חדשות 2)

"רק חיה יכולה לעשות דבר כזה"

48 שעות בלבד, זהו פרק הזמן שעבר מאז התקינו הורי התינוק את מצלמת האבטחה המוסווית ועד לתיעוד הזה, בו נראית המטפלת מתעללת בתינוקם חסר האונים. "הכי מפחיד פה שהילד קטן, שהוא עוד לא מדבר", הוסיפה האם. "הוא לא יכול להגיב, לא יכול להחזיר או לספר, ואנחנו לא יודעים. זה מפחיד שאתה לא יודע. הוא סובל ואף אחד לא יודע מזה".

בני הזוג פיטרו כמובן את המטפלת. היום הם החליטו גם להגיש נגדה תלונה במשטרה. "לדעתי זה בן אדם חולה שצריך להרחיק אותו מלעבוד עם ילדים", הסבירה האם את ההחלטה, "צריך לקבל טיפול". "זה לא בן אדם", הצטרף לדבריה גם האב הצעיר. "זו מפלצת, חיה רק חיה יכולה לעשות דבר כזה".

להורים הצעירים חשוב היום להעביר מסר להורים נוספים: רושם ראשוני עלול להטעות, גם מי שנראית כמו סבתא חביבה היא לא בהכרח כזאת. "צריך לשים עין להיות ערניים", אמר האב בכאב, "צריך להשקיע, לצלם את המטפלת ולא לומר - 'לי זה לא יקרה'".