מכתב איום לבנט: "תגמור כמו שרון"

"לבנט נפתלי, קללה ולא ברכה" - כך נפתח מכתב נאצה מטריד שנשלח בימים האחרונים ללשכתו של שר הכלכלה והמסחר. "אתה תמות צעיר", נכתב בדף ובו איומים מפורשים על חייו של בנט בשל פגיעתו בציבור הדתי. המכתב הועבר למשטרה

איומים על חיי השר, בנט (פייסבוק)

מכתב נאצה נשלח בימים האחרונים ללשכת הכלכלה והמסחר ובו איומים על חייו של השר נפתלי בנט. "נעשה לך פולסא דנורא", נכתב בו. "לשב"כ תהיה הרבה עבודה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האיומים מגיעים זמן קצר לאחר שהשר בנט הציג בכנס ברמלה את המתווה שלו לשוויון בנטל ואת התכנית להכנסת החרדים למעגל העבודה. "עם גדולי תורה עדיף שלא תשחק", נכתב לו הבוקר. "מספיקה דמעה אחת שלהם ואתה משותק לכל החיים. כל מי שציער חרדים עלה לגדולה, אבל אחר כך תהיה כמו שרון".

כותב המכתב לא הסתפק בדברים האלה והבהיר לשר כי הוא ומשפחתו ייפגעו. "יפגעו בך כשתגיע לציבור, מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו - ויצא העגל הזה בנט ז"ל", נכתב, "וגם הילדים שלך..."

גורמים בלשכת הכלכלה והמסחר העבירו את המכתב למשטרה, שם נערך בירור לגבי זהות השולח. כניסתו של בנט לתפקיד לא היתה פשוטה בלשון המעטה. כבר במהלך הצגתו בכנסת זכה ליחס צונן מהמפלגות החרדיות, זאת בשל המו"מ הקואליציוני שניהל בצוותא עם לפיד. כעת נראה שהביקורת הלגיטימית שספג בעקבות המאבק שהוא מקיים לגיוס חרדים ולהכנסתם לשוק העבודה יצא משליטה.