הרצח בבאר שבע: הבת ובעלה נעצרו בחשד למעורבות

בשעות הערב המוקדמות הייתה זו בתה של הנרצחת בת ה-74 מבאר שבע שדיווחה על מציאת גופתה של האם. תוך מספר שעות היא ובעלה כבר נעצרו בחשד למעורבות ברצח. החוקרים חושדים שהיה להם מניע לביצוע המעשה

התפתחות הלילה בחקירת הרצח בבאר שבע: שעות ספורות לאחר היוודע דבר מותה של אישה בת 74 בבאר שבע, שנמצאה כשעל פלג גופה העליון סימני אלימות קשים, נעצרו הערב בתה וחתנה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתה של האישה הייתה הראשונה לדווח על המקרה, כשחזרה לכאורה מעבודתה בשעות הערב המוקדמות וראתה את אמה מוטלת מדממת על רצפת יחידת הדיור הצמודה לביתה. הבת הזעיקה את כוחות ההצלה, אך צוות מד"א שהגיע לזירה נאלץ לקבוע את מותה עוד במקום.

עם זאת, במשטרה חושדים כעת כי הבת לא הייתה במקרה הראשונה להזעיק את צוותי ההצלה. לאחר מספר שעות של חקירה החלו לחשוד שם שלבת ולבעלה היה למעשה מניע לרצח. על כן, בשעות הערב המאוחרות עיכבה המשטרה לחקירה את הבת ואת בעלה.

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי האישה ככל הנראה נרצחה, כשכיוון החקירה כרגע נוטה לרצח בתוך המשפחה. על פי החוקרים, נראה שגופתה שכבה בבית כמה שעות לפני הדיווח הראשוני על מותה של האישה. גופתה תועבר כעת לנתיחה במכון לרפואה משפטית, בתקווה שהממצאים יישפכו מעט אור על נסיבות האירוע.

זירת הרצח, היום (רוני מרדכי)

תת ניצב פרץ עמר, מפקד מרחב נגב במשטרה, עדכן הערב במהדורה המרכזית על התקדמות החקירה. "נכון לעכשיו מוקדם לקבוע מה בדיוק קרה פה", הוא הבהיר, "אנחנו בודקים את הזירה עצמה. יש לא מעט ממצאים שצריך לאסוף".

"האנשים שהיו בבית הועברו לחקירה, ומדובר בעיקר בבני משפחה", הוא הוסיף וחשף את העובדה כי הבית לא היה ריק בשעה שהבת איתרה את גופת אמה "מבחינת הממצאים, זה לא מוביל לכיוון אחד ברור, אלא יכול להוביל למספר כיוונים. אנחנו עדיין לא יודעים בדיוק מה גרם למותה".