חשד: בת 74 נרצחה בביתה בב"ש

הבת הגיעה בשעותה ערב המוקדמות לביתה בבאר שבע ומצאה את אמה, בת ה-74, ללא רוח חיים ביחידת הדיור הצמודה לבית המשפחה. על גופתה התגלו סימני אלימות קשים. צוות מד"א קבע את מותה במקום, המשטרה פתחה בחקירה. לפי שעה בוחנים שם אם מדובר ברצח בתוך המשפחה או אירוע על רקע אישי אחר

אישה בת 74 נמצאה הערב ללא רוח חיים ברחוב שמואל רודנסקי בבאר שבע עם סימני אלימות קשים בפלג גופה העליון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתה של האישה חזרה מעבודתה בשעות הערב המוקדמות וראתה את אמה מוטלת על הרצפה, מדממת על רצפת יחידת הדיור הצמודה לביתה. הבת הזעיקה את כוחות ההצלה, אך צוות מד"א שהגיע לזירה נאלץ לקבוע את מותה עוד במקום.

זירת המקרה (רוני מדרכי)

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי האישה ככל הנראה נרצחה, כשכיוון החקירה כרגע נוטה לרצח בתוך המשפחה או רקע אישי אחר. על פי החוקרים, נראה שגופתה שכבה בבית כמה שעות לפני שהבת הגיעה למקום. גופתה תועבר כעת לנתיחה במכון לרפואה משפטית, בתקווה שהממצאים יישפכו מעט אור על נסיבות האירוע.

תת ניצב פרץ עמר, מפקד מרחב נגב במשטרה, עדכן הערב במהדורה המרכזית על התקדמות החקירה. "נכון לעכשיו מוקדם לקבוע מה בדיוק קרה פה", הוא הבהיר, "אנחנו בודקים את הזירה עצמה. יש לא מעט ממצאים שצריך לאסוף".

"האנשים שהיו בבית הועברו לחקירה ומדובר בעיקר בבני משפחה", הוא הוסיף וחשף את העובדה כי הבית לא היה ריק בשעה שהבת איתרה את גופת אמה, "מבחינת הממצאים, זה לא מוביל לכיוון אחד ברור, אלא יכול להוביל למספר כיוונים. אנחנו עדיין לא יודעים בדיוק מה גרם למותה".

לפני כשבוע: רצח בתוך המשפחה באשדוד

גבר בן 66 נמצא בליל 1 באפריל בדירתו בעיר, כשהוא דקור בכל חלקי גופו. צוותים של מד"א שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותו. מבצע הרצח הוא ככל הנראה בנו בן ה-39, שבהתקף זעם דקר גם את אמו ואת אחיו ופצע אותם באורח קל.

האירוע החל סמוך לשעה ארבע לפנות בוקר, אז על פי החשד התעורר אחד הבנים - ככל הנראה בעל עבר של הפרעות פסיכיאטריות - והחל לדקור את אביו בפלג גופו העליון, לעיני בני המשפחה ההמומים. בשעת הרצח שהו בבית יותר מעשרה בני אדם. לאחר מכן דקר גם את אחיו ואת אמו, בשעה שניסו להגן על האב. השניים פונו לבית החולים במצב קל.