"מהיר ועצבני" - גרסת ראשון לציון

המשטרה פשטה על חניון במתחם "יס פלנט" בעקבות דיווחים על נהגי מכוניות שנוסעים בפראות ומבצעים פעלולים. בסרטון המתעד את ההשתוללות בחניון נראים כלי הרכב מבצעים "חראקות" ומסכנים את העוברים והשבים - לקול תרועות הקהל. כך זה נראה

בעקבות תלונות שהתקבלו בשבועות האחרונים על נהגים שמשתוללים עם כלי רכבם ונוהגים בפראות תוך ביצוע פעלולים בחניון שבמתחם "יס פלאנט" בראשון לציון, פתחה המשטרה במבצע סמוי לאיתור הנהגים העבריינים שזכה לשם "מהיר ועצבני".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון המתעד את התופעה החדשה נראים כלי הרכב נוסעים בפראות, תוך שהם מבצעים "חארקות" ומסכנים עוברי אורח. את הפעלולים מבצעים הנהגים לקול קריאות עידוד מהקהל הרב שהתאסף במקום.

משטרת ראשון לציון פתחה במבצע שכלל שוטרי תנועה של התחנה, מתנדבי תנועה, יחידת הג׳יפים של התחנה, ימ"ר את"ן ומג"ב. לאחר פעילות סמויה פשטו השוטרים על המתחם ובדקו 18 כלי רכב. 16 מכוניות הורדו מהכביש על ידי סייר בוחן, 10 דוחות תנועה נרשמו, מתוכם שתי הזמנות לדין.

(חטיבת דוברות המשטרה)

"מדובר באירוע של בריונות בכביש. נהגים משתוללים ומסכנים עוברי דרך במרכז בילוי הומה קהל", אמר פקד ערן עידן, ראש משרד התנועה בראשון לציון. "המפגש משך אליו עשרות צעירים מראשל"צ ומהאזור. הטיפול בנהגים יהיה במלוא חומרת הדין ופעילות האכיפה במקום תימשך כל עוד המפגש מתקיים".