חשד: הפיץ תמונות עירום של קטינה באינטרנט – ומכר אותן

מקרה מחריד של פדופיליה ברשת נחשף: גבר בן 42 ממרכז הארץ חשוד שצילם תמונות עירום של ילדה בת 11, הפיץ את תמונותיה ברשת האינטרנט - ומכר אותן לכל המרבה במחיר. במשטרה חושדים שהחשוד ביצע עבירות נוספות וצבר חומר פדופילי רב

חשוד שמכר את תמונות הקטינה. ארכיון (רויטרס)

חשדות חמורים למעשי פדופיליה ברשת האינטרנט: המשטרה עצרה הבוקר גבר בן 42, תושב מרכז הארץ, החשוד שצילם קטינה בת 11 בעירום, הפיץ את תמונותיה ברשת - ואף מכר אותן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בתום חקירה סמויה שעניינה ייצור, הפצה והחזקה של חומר פדופילי שערכה יחידת פשעי המחשב של המשטרה להב 433 בשיתוף עם האינטרפול וגורמי אכיפה נוספים בארץ ובחו"ל, נתפס החשוד.

על פי החשד, נהג האיש לצלם את הילדה בעירום בזמן ששוחח איתה באינטרנט, אז דאג להפיץ את התמונות ברשת ולמכור אותן לכל המרבה במחיר. במשטרה מעריכים כי התמונות צולמו בעת שהשניים ניהלו שיחה בצ'אט, אך לא שוללים לחלוטין את האפשרות כי החשוד נפגש עימה באופן אישי ואז צילם את התמונות המפלילות.

המשטרה, האינטרפול ורשות המכס וההגירה ממשיכים לחקור את המקרה ובודקים חשד לעבירות נוספות שהחשוד ביצע לכאורה בתחום האינטרנט והמחשבים. הוא יובא היום להארכת מעצרו בבית משפט השלום בראשון לציון .